מחפשים מאגר תמונות? מאגרי תמונות מומלצים - הטובים בעולם!

קניית תמונות ממאגרי תמונות מבטיחה שלא תעמדו בסיכון לתביעה וגם תוכלו לעשות שימוש בתמונות מקצועיות בכל פרוייקט דיגיטלי. כל המאגרים שתמצאו כאן הם כאלה בהם אנו עושים שימוש קבוע!

כמה עולה התענוג?

רוב המאגרים מציעים הן חבילות גמישות (לפי צורך) והן חבילות חודשיות. המחירים המצוינים כל מתייחסים לחבילה הזולה יותר. פירוט נוסף תמצאו בכל אתר.

DepositPhotos

דפוזיטפוטוס
$ 29 / לחודש
  • עם מעל 100 מילון תמונות בארסנל, כולל איורים, אייקונים, קטעי וידאו ועוד - DepositPhotos נחשב לאחד ממאגרי התמונות הטובים בעולם.
מומלץ ביותר

123RF

(זה לא נשמע טוב בעברית)
$ 29 / לחודש
  • עשרות מליוני תמונות במאגר, לרבות סרטונים, ווקטורים, אייקונים ואף קטעי וידאו - קשה לטעות בבחירת מאגר תמונות. ל-123RF מוניטין חזק מאד וממשק מנצח!

Dreamstime

דרימסטיים
$ 26 / לחודש
  • יותר מ-25 מליון משתמשים פעילים לא טועים! Dreamstime מכיל כמות אדירה של תמונות, וידאו, קבצי סאונד, ווקטורים ועוד - לכל משווק דיגיטלי!

שאלות ותשובות

למה צריך תמונות חוקיות?

למרות שהכל קל ונגיש באינטרנט, בעיקר בעזרת מנועי חיפוש כמו גוגל, חשוב מאד לדעת שלא ניתן לבצע שימוש בכל תמונה שמוצאים ברשת. מרבית התמונות מוגנות בזכויות יוצרים ולא מאפשרות שימוש חופשי, ובטח שלא מסחרי. לשם כך קמו מאגרי תמונות שיעודם הוא להנגיש תמונות לרכישה במחיר סמלי (לרוב דולר או פחות) ולעשות בהן שימוש חוקי, לרבות צרכים מסחריים.

האם אפשר למצוא גם תמונות שקשורות לישראל?

בהחלט כן! כל המאגרים המצוינים כאן (בעיקר שלושת הראשונים) הם מאגרים מכובדים מאד, עם היקף תמונות מרשים. ניתן למצוא בהם כמעט כל תמונה עם זיקה לישראל / יהדות.

כיצד אני מוכיח שרכשתי את התמונה?

כל מאגר תמונות מאפשר גם להוריד את הרשיון של התמונה (אל דאגה, ניתן למצוא את הרשיון גם לאחר הרכישה). הרשיון הוא למעשה האסמכתא שרכשתם את התמונה ויש לכם את הזכות לעשות בה שימוש.

מה הסיכון בלהשתמש בתמונות מהרשת?

בישראל, מדובר בעבירה שדינה יכול להגיע לקנס של כמה אלפי שקלים ויותר, ללא הוכחת נזק. מלבד זאת – מדובר בפגיעה בזכויות יוצרים.

מה ניתן לעשות עם התמונות לאחר הרכישה?

זה תלוי בסוג הרשיון של כל מאגר ושל התמונה הספציפית. רשיון בדרך כלל מקנה לעשות שימוש חופשי בתמונה – כמו למשל לפרסם אותה בבלוג או באתר שלכם, בספר אלקטרוני ומוצרים דיגיטליים דומים. מרבית הרשיונות לא מאפשרים לעשות שימוש חוזר בתמונה לצרכים מסחריים (לדוגמא למכור אותה כתמונה שלכם) – יש לבדוק פרטנית עם כל תמונה וכל מאגר.

למה דווקא המאגרים הרשומים כאן?

כמובן, שמלבד ארבעת המאגרים הרשומים כאן, יש עוד עשרות, אם לא מאות מאגרי תמונות שונים ברשת. עם זאת, עם נסיון של מעל 11 שנים ברשת, הגענו למסקנה שאלו המאגרים הטובים ביותר הן מבחינת מחיר, היצע וחווית משתמש.

מאגרי תמונות מומלצים בתשלום

בעשור האחרון ועם התקדמות טכנולוגית מטורפת(!) ניתן ליצור תכנים בצורה קלה ואטרקטיבית יותר, בעוד ש"תכנים" משמעותם: כל תמונה, תוכן כתוב, סרט, וידאו, מצגת, אתר אינטרנט, ובעצם – כל אלמנט ויזואלי שמעביר מסרים כאלה או אחרים לגולשים ולקהלי יעד.

מסרים אלה, נועדו לעיתים כדי לקדם או לשווק מוצר, שירות, יוזמה או רעיון, בעוד ששימוש בתמונות טובות ומקצועית בעת יצירת התכנים – היא פעולה חשובה במיוחד. בכך רבים מוצאים עצמם מחפשים מאגרי תמונות שבהם ניתן למצוא תמונות לרכישה ובנוסף, באמצעותם ניתן לרכוש צילומים ואיורים במחיר אטרקטיבי.

מדוע חשוב לשלב צילומים איכותיים בתוכן?

חשוב להבין מדוע יש למצוא אתר טוב, שידוע גם בתור מאגר תמונות / בנק תמונות, באמצעותו ניתן להוריד תמונות איכותיות בתשלום.

כאשר אנו יוצרים תוכן, בין אם מדובר במודעה מעוצבת עבור מגזין, לבין אם מדובר בבניית אתר אינטרנט – רצוי כי התכנים יהיו טובים, מהוקצעים ונכונים. חשיבות האיכות נוגעת לדרך בה תראה המודעה או האתר, הדרך בה לקוחות ייקשרו בין האימג'ים והעיצוב למילה הכתובה, כמו גם שיצירת מכלול נכון של אלמנטים איכותיים בתוך הפלטפורמה בה תרצו להעביר מסרים – יעשו את העבודה.

כאשר גולש נכנס לאתר אינטרנט או לחנות מקוונת, הוא רוצה לפוגש בויז'ואל טוב, הוא מעוניין להתרשם מהאתר, בעוד שתכנים מלווים בעיצוב טוב – הם הדרך לליבו של הלקוח. בכך, רבים המעצבים, בוני האתרים, הגרפיקאים ואנשי התוכן: אשר מחפשים בנק תמונות מגוון ואיכותי.

כיצד בוחרים את הצילומים הנכונים?

כעת, שאתם מכירים אתרי תמונות להורדה שנחשבים טובים איכותיים ומומלצים, חשוב שתדעו כיצד מתאימים את הצילום הנכון לתוכן שאתם יוצרים. בבחירת התמונה הנכונה, שימו לב כי היא מתאימה לקונספט. משמע: כי האלמנטים בצילום תואמים את המסרים שאתם רוצים להעביר. וודאו כי בחרתם תמונות של חפצים מתאימים עבור תיאור סיטואציות שונות, תמונות נכונות של אנשים או דמויות שנות, כמו גם שיש לעשות בחירת צבעים נכונה.

בנק תמונות טוב ובכלל כל מאגר תמונות איכותי מגיע לידי ביטוי בגיוון שהוא מציע, בגדלי התמונות לבחירה, באיכות הגבוהה, כמו גם ברזולוציות המתאימות. בכל מקרה, תמונות יפות יש לבחור גם על פי התאמה וגם על פי האיכות שלהן.

כיצד בוחרים את מאגר התמונות הנכון?

חשוב לדעת כי מלבד מתן תשומת לב אל התאמת הצילומים לצרכים שלכם, בבחירת מאגר תמונות יש לעמוד על טיב הצילומים, כמו גם על גיוון וקבלת היצע של גדלים לבחירה. שימו לב כי מאגר תמונות שבחרתם מאשר הורדה של פריטים ללא הפרה של זכויות יוצרים, וזאת כדי שתהיו בטוחים כי אתם מוגנים בהיבט זה. קיימים המון אתרי תמונות ולכן חשוב מאוד להבין מאיזה אתר תמונות לקחתם את התמונה.

מרבית מאגרי תמונות מומלצים אשר מאפשרים פריטים להורדה בחינם, או חודש חינם להתנסות. ובכל זאת, עדיין יש לשים לב כי באתר ניתן לבחור בין חבילות ומסלולים שונים להתאמה אישית. יש לבצע רכישת תמונות תוך התאמה לצרכים שלכם!

לסיכום, כדי לעצב נכון יותר, כדי ליצור תוכן איכותי ולהרשים (כמו גם למשוך) את קהלי היעד שלכם – דרושות תמונות טובות. צילומים שישולבו בצורה נכונה בכל מדיה, יעזרו להשיג את המטרה, למתג מוצר, להציע שירות בדרך מעניינת, ומכאן להתחיל לגייס לקוחות ולהגדיל רווחים.

סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215
דילוג לתוכן