קידום אתרי וויקס

קידום אתרי וויקס – איך זה עובד?

בעבר מקדמי אתרים היו נרתעים מעט כשהיה צורך לבצע קידום אתרי וויקס. וויקס או באנגלית WIX  – היא פלטפורמה חינמית לבניית אתרי אינטרנט אשר מאפשרת לעצב אתרי אינטרנט מסוגים שונית תוך שימוש בתבניות עיצוב נהדרות! עם בחירה בין מגוון רחב של תבניות. הפלטפורמה מאפשרת קידום אתרים בעברית ואנגלית, הכנסת טקסטים לכל עמוד ויצירת אתר מרשים למדי שיכול להיות מקודם בגוגל באופן נכון ויעיל. 

החשש של מקדמים בקידום אתרים כאלה היה טמון באינספור קשיים שהערימה הפלטפורמה החל מקושי בביצוע פעולות טכניות באתר עד קושי בהזנת מאמרי SEO לצורך קידום, או מבנה URL בעייתי יחסית שגרם להופעת תווים מוזרים באתר ושאר קשיים שנתקלו בהם המקדמים. 

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

אבל מה קורה היום? איך אפשר לבצע קידום אתרי וויקס בצורה נכונה?

כיום קל יותר לבצע קידום אתרים בגוגל של אתרי וויקס, משום שכבר 4 שנים שאפשר להוסיף תגיות בקלות, לעדכן תוכן ללא בעיות בטקסט או הופעה של פסיקים ונקודות איפה שלא צריך – מה שקרה בעבר-  וכיום אפשר להוסיף תכני SEO , הלוא הם תכנים שנועדו לקדם את האתר בצורה הרבה יותר קלה ונוחה. 

בנוסף לכך, אם בעבר לא ניתן היה לבצע אופטימיזציה באתרים כדי לספק גלישה נוחה יותר, הרי שכיום אפשר לעשות זאת בצורה קלה כמו גם להוסיף תגיות לתמונות ולמילים – מה שלא ניתן בעבר. 

כיצד עובד קידום אתרי וויקס?

קידום כזה חייה להתבצע על ידי המומחים בלבד אשר מבצעים מגוון רחב של משימות באתר, החל מביצוע אופטימיזציה לגלישה נוחה יותר עד להשתלת מילות מיקרו קופי בעמודים, יצירת תכנים חדשים עם מילות מפתח מתאימות, ביצוע קידום אורגני או ממומן ברשת האינטרנט, יצירת תוכן טוב יותר החל מתוכן שיווקי עד תמונות איכותיות וכולי. 

בין היתר, מקדמי אתרים טובים יבצעו ניהול מוניטין לחברות ובעלי מקצוע שזקוקים לשיפור היחס של קהל היעד אליהם, תוך שימוש בכותרת מטא באתר, עריכת תגיות מטא, ביצוע קידום ממומן ועריכת תכנים קיימים ותוך מגוון רחב של פעולות החל מטרגוט (טרגוט הוא תהלי של זיהוי קהל היעד וקידום האתר מול קהל ספציפי בלבד) קהל היעד עד להחלפת קישורים באתרי תשתית ואתרים שונים. כך אפשר להפוך את האתר שלכם לנפוץ ופופולארי הרבה יותר מעבר. 

 

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215