מהם השלבים העיקריים בתהליך הנגשת אתרים

הקשר בין קידום אתרים והנגשת אתרים

המפתח לכל קידום אתרים טוב הוא להתאים לגוגל ולמנועי חיפוש שמנסים להיות ידידותיים ככל האפשר. בין יתר הפרמטרים תגלו גם את הנגשת האתרים כמסייעת לקידום בגוגל.

למה אנחנו אוהבים לגלוש באתרים מסוימים? בין היתר, משום שהם מעוצבים בדרך מעניינת, אטרקטיבית, ידידותית לנו ומקלה עלינו להשתמש בהם למטרותינו. אנחנו לא אוהבים אתרים שמקשים עלינו למצוא כל דבר, ולכן ככל שנגלוש בהם גם גוגל ומנועי חיפוש יבינו שאנחנו מצביעים בהקלקות שלנו בעד אתרים אלה.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

התמורה לבעל האתר תהיה קידום מהיר וטוב יותר ברשימת תוצאות החיפוש. כעת מתברר שמאז החוק להנגשת אתרים גבר עוד יותר התעדוף של אתרים שמונגשים לאנשים בעלי מוגבלויות. להלן הסברים למה וכיצד זה עובד בשטח.

למה הנגשת אתרים מקדמת אותם טוב יותר?

  • טראפיק, פשוטו כמשמעו – גוגל אוהב אנשים שבוחרים שוב ושוב להיכנס לאתרים מסוימים מבלי שלוחצים עליהם במניפולציות שונות לעשות זאת. מי שמגיע לאתר שלכם משום שיש בו הנגשת לבעלי לקויות שונות כמו לקויות שמיעה, ראייה ואפילו לימודים, עושה לכם טובה בכך שהוא משפר את הדירוג שלכם כאתר איכותי ואותנטי שאנשים אוהבים. כלומר, הבוטים הידועים מבינים שמדובר באתר טוב שכדאי לשים אליו לב. עוד על הנגשת אתרים.
  • קהל חדש שלא היה שם קודם – בהמשך לסיבה הראשונה, פשוט תמשכו קהל שלא יכול היה ליהנות מהאתר שלכם לפני כן, וזה שיפור משמעותי בטראפיק ובנתונים לצורך קידום אתרים בגוגל.
  • הנגשה פירושה עבודה טובה יותר על האתר – בין אם זה מיקרו קופי שמשפר את ההקלקות הרבות על הדפים והכפתורים באתר שלכם, ובין אם זה מחשבה נוספת על הטקסטים שמחכים לגולשים שלכם, כל שיפור בנראות ובהתאמה של האתר שלכם לגוגל מקל על הקידום שלו גם למקדמי אתרים. הם ממילא ייתנו לכם את ההנחיות האלה לשפר את האתר שלכם, אז עדיף כבר מראש לעשות עבודה טובה על כך.
  • יותר זמן שהות – בעלי לקויות שונות יצטרכו אמצעים נוספים על פני הטקסטים הפשוטים, כמו סרטונים והקלטות לבעלי לקויות ראייה, או כתוביות לבעלי לקויות שמיעה, או התאמה של הטקסטים למי שמתקשה לקרוא. מה שאומר שהם יבלו באתר שלכם יותר זמן בממוצע, הרבה יותר מאשר גולשים רבים שמסתפקים בכמה שניות בלבד באתר שלכם. גם את זה גוגל אוהב מאוד וידרג אותו אחרת.
  • סרטונים טובים לגוגל – כל אמצעי אורקולי שמשפר את ההבנה של מה שאתם משדרים עדיך לגוגל על פני טקסטים לפעמים. גוגל ופייסבוק וכל מדיה חברתית מתים על הסרטונים האלה משום שהם מקילים על אנשים לשמוע ולא רק על בעלי מוגבלויות. תגלו שי שלא מעט אנשים "רגילים" שיעדיפו לצפות בסרטונים במקום לקרוא את החומר שלכם וגם זה מבורך בעיני מנועי החיפוש.
  • מוניטין טובים יותר – אנשים ימליצו עליכם, יצרפו קישורים לאתר שלכם וגם את זה גוגל יקרא ויפנה אליכם יותר אנשים. הערכיות והמצפוניות משתלמים, מתברר.

צריכים שירות של קידום אתרים? שווה לבדוק את קילרמדיה.

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215