סרטוני אנימציה לעסקים - עשה ואל תעשה

סרטוני אנימציה לעסקים – עשה ואל תעשה

סרטוני אנימציה הפכו לחלק הארי ואף הבלתי נפרד בתחום הפרסום והשיווק, בזמן שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים בסרטונים מסוג זה על מנת לפרסם שלל מוצרים ושירותים.

כיום, סרטוני תדמית מאוירים או מונפשים, מעבירים מסרים ללקוחות ולקהלי יעד בשלל תחומים החל מתחומי הביטחון, הצרכנות, איכות החיים, הבריאות, התזונה, התעסוקה ועוד, בזמן שגם בעלי חברות פרטיות, עסקים ובעלי מוצרים, כמו גם ראשי ארגונים ומוסדות: בוחרים בסרטונים מסוג זה על מנת להעביר מסרים שיווקיים, אינפורמטיביים ופרסומיים ללקוחות.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

אם גם אתם רוצים לשווק את העסק, הארגון או החברה שלכם באמצעות סרטוני פרסומת או אפילו לשווק מוצר, אדם או חברה באמצעות סרטון תדמית מונפש –  חשוב שתדעו מה כדאי לעשות ומה ממש לא כדאי לעשות בזמן הפקת סרטוני אנימציה לעסקים:

החליטו אם הסרטון מתאים למוצר שלכם  – הצעד הראשון שיש לעשות בהפקת סרטונים ובכלל בבחירת הדרך לשווק את המוצר שלכם, הוא להבין האם סרטוני אנימציה מתאימים לסוג המוצר או השירות שאתם משווקים.

חשוב לדעת כי סרטונים מסוג זה משדרים בדרך כלל מסרים הומוריסטיים, יצירתיים וקלילים ולכן הם מתאימים לנושאים מסוגים שונים, אך לא לנושאים שנחשבים רציניים מידי או מתאימים לקהל יעד מסוים.

לדוגמא: סרטונים בנוגע למערכות הסברה בנושאי אבדן אדם קרוב, ניצולי שואה, ותחומים של ילדים בסיכון כמו גם נשים מוכות, הם כאלה שחייבים לקבל את הטון הרציני ולאו דווקא כזה שמלווה באנימציה.

עם זאת סרטונים הנוגעים לאיכות חיים, אופנה, צרכנות, פוליטיקה, שירותים לציבור, עיצוב ועוד, כולם יתאימו לסגנון המונפש וזאת במידה ואתם בוחרים במשרד אנימציה טוב ומקצועי.

אל תתפשרו על אפליקציות – למרות הקלות של יצירת סרטון קצר שאפליקציות מסוגים שונים מאפשרות למי שרוצה ליצור סרטונים שיווקיים, עדיין חשוב לא להתפשר ולבחור בחברה מקצועית שתפיק, תכתוב תסריט, תערוך ותוציא את הסרטון שלכם לאור.

שימוש באפליקציות וביצוע חובבני יולידו תוצאות שאתם ממש לא רוצים לחשוף בפני קהל היעד שלכם ולכן חשוב תמיד לבחור באנשי המקצוע לצרכים של שיווק ופרסום.

לכו עם החזון והחלומות שלכם – נסו לתאר מול האנימטורים את החזון שלכם כמו גם את החלום שלכם בנוגע לסרטון התדמית. תארו להם בגלוי את האופן שבו תרצו להעביר את המסרים, תארו בכמה שיותר מילים את החזון שלכם ונסו בסיעור מומחות ושיתוף פעולה פורה עם האנימטורים, להגיע לתוצאות מעולות!

נסו לשלב הומור בסרטון – גם אם מדובר בסרטון שירות לציבור, סרטון ממשלתי, או ציבורי, נסו לשלב הומור בסרטון. הומור הוא אחד האלמנטים המושכים והמוצלחים ביותר בעולם הפרסום ולכן כאשר מדובר בנושאים מתאימים, חשוב לא לוותר עליו.

בחרו טון מתאים – נסו באמצעות תכנון ובחירת אסטרטגיה שיווקית להתאים את הטון לקהל היעד שלכם. באמצעות המומחים בתחום סרטוני התדמית תדעו כיצד לפנות אל קהל היעד, באילו דמויות להשתמש להנפשה ואילו מסרים חשובים יש להעביר דרך הסרט הקצר.

עשו את כל אלה ותוכלו כבר עכשיו להתחיל להפיק סרטי תדמית אנימציה מושלמים!

אולי יעניין אותך גם:

פרסום בגוגל: כל היתרונות

איך לשווק עסק חדש באינטרנט?

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215