מנויים לערוץ טלגרם

לטלגרם יש כיום למעלה מ-200 מיליון משתמשים, כאשר כ-60% מהם פעילים בערוצים ציבוריים מדי יום. החברה לא חולקת כמה ערוצים קיימים בפלטפורמה שלהם או כמה אנשים נרשמים אליהם, אבל אין ספק שהם הולכים וגדלים בפופולריות ככל שיותר אנשים רואים את היתרונות של השימוש בטלגרם כמו קבוצות כדי לשתף מידע.

טלגרם מרוויחה כסף באמצעות שירותי פרסום ועל ידי חיוב חברות עבור תכונות מותאמות אישית כמו אפליקציית צ'אט קבוצתי או צ'אט בוט.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

ערוץ טלגרם – למי זה יכול להתאים?

יש אנשים שמשתמשים בערוצי טלגרם כדי לתקשר עם המנויים שלהם. זוהי דרך מצוינת עבורם לשמור על קשר עם הקהל שלהם, וזו גם דרך טובה לשתף תוכן בלעדי.

עם זאת, ערוצי טלגרם יכולים להיות קשים לניהול אם יש לך יותר מדי מנויים. זה יכול גם להיות קשה לעקוב אחר מי עוקב אחרי הערוץ שלך, בשביל מה הם עוקבים אחרי הערוץ שלך ולמה הם אהבו או הגיבו.

ניתן לפתור בעיה זו על ידי שימוש בבוט שנקרא "מנויי טלגרם", ראו באתר https://goolike.co. הבוט הזה מאפשר לך ליצור קבוצת טלגרם שמוסיפה אוטומטית עוקבים חדשים לקבוצה ברגע שהם נרשמים לערוץ שלך. ברגע שמישהו נרשם, הבוט שולח לו הודעת קבלת פנים ואז שולח לו התראות על פוסטים חדשים בערוץ בכל פעם שאתה

מנויים לערוץ טלגרם – הדרך הטובה ביותר לתקשר עם הקהל שלך

ערוצי טלגרם הם אחת הדרכים הטובות ביותר לתקשר עם הקהל שלך ולספק לו עדכונים בזמן.

אנשים שרוצים להשתמש בערוצי טלגרם לעסק שלהם צריכים לזכור שהערוץ הוא לא רק מקום לשידור מסרים. זה גם מקום שבו אתה יכול לבנות קהל, להקים קהילה וליצור תוכן שהקהל שלך יהנה ממנו.

ערוצי טלגרם טובים יותר מרשתות חברתיות אחרות מכיוון שיש להם API פתוח ומאפשרים למפתחים ליצור בוטים שניתן להשתמש בהם בצ'אטים. כך תוכלו לקבל תשובות מיידיות לשאלות של לקוחות או לשלוח להם הודעות על הצעות חדשות.

 

 

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215
דילוג לתוכן