קידום אתרים באינטרנט

קידום אתרים באינטרנט

זוכרים איך החיים היו נראים בלי אינטרנט? בלי גוגל, בלי שיכולנו לחפש מסעדה טובה בעיר זרה באמצע חופשה בחו״ל, בלי שהיינו יכולים ללחוץ על כפתור ולהשוות מחירים על מוצר בו אנו מתעניינים? כן אמנם זה נראה כמו היסטוריה אבל פעם היינו מסתדרים בלי אינטרנט. היום זה כבר לגמרי אחרת ויש חיים שלמים סביב כל הנושא הזה של אינטרנט. תחום שעבר המון שינויים ועדיין עובר בהקשר הזה של רשת אינטרנטית נקרא קידום אתרים באינטרנט. הכל התחיל לאחר שמנוע החיפוש גוגל פרץ אלינו לתודעה וגרם לכמות הגולשים לעלות בצורה דרסטית.

מה המטרה של גוגל ומה זה בכלל קידום אתרים באינטרנט?

ובכן המטרה העליונה של גוגל, מה שבעצם מצדיק את הקיום של הדבר הזה היא לספק לגולשים ברשת את התוצאות הכי רלוונטיות ומדויקות לשאלות שהם שואלים ולמידע שהם מחפשים על כל תחום ועל כל נושא שיש בעולם כמעט. זה מתחיל ממה מזג האוויר היום בניו יורק, למרות שאני נמצא בכלל כאן בישראל, ממשיך דרך כמה קילומטרים יש מנקודה א׳ לנקודה ב׳ ועד איך אני אופה עוגת גבינה ללא סוכר. גוגל סורקים את דפי האתרים השונים ברשת ועל פי מגוון של קריטריונים קובעים עד כמה אותם דפים רלוונטים לשאלות ולמידע אותו הגולשים מחפשים.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

איך מבצעים תהליך של קידום אתרים באינטרנט?

ובכן אפשר לומר שזוהי שאילת השאלות וכדי לפשט אותה מעט אפשר להגיד שעלינו לשאול את עצמנו כל הזמן איך גוגל קובעים איזה אתר רלוונטי ואיזה אתר אינו רלוונטי. אלגוריתם חכם ומדויק הוא זה שסורק את כל אתרי האינטרנט ועושה להם סוג של דירוג על פי קריטריונים. בכדי שהאתר שלנו אכן יהיה רלוונטי, עלינו לעשות לו תהליך של קידום המתבסס על שני דברים מרכזיים: האחד נקרא בשפה המקצועית אופטימיזציה כלומר שיפור הקוד של האתר מה שמביא את הדפים השונים למצב שהם מתאימים למה שמנוע החיפוש דורש. השני מתבסס על תהליך מורכב יחסית הנקרא בניית קישורים. כלומר, קישורים חיצוניים הנמצאים באתרים אחרים ומעודדים כניסה לאתר שלנו. כאשר שני הגורמים הללו עם עוד מגוון של תהליכים בתוכם מתבצעים בצורה מקצועית על פי ה׳חוקים׳ של גוגל,  זה מה שגורם לאתר שלנו להיות מקודם באופן עקיף וישיר.

תהליך של קידום אתרים באינטרנט מטרתו לדחוף את האתר שלנו קדימה בתוצאות החיפוש על פי מילות מפתח ספיציפיות וכך להגדיל הן את רמת החשיפה לאתר והן את התנועה בו.

קידום אתרים באינטרנט מה זה כולל?

ובכן כמו שכבר ציינו מדובר בשרשרת של תהליכים – כל אחד מתבצע בנפרד וכולם קשורים אחד לשני. כשמחליטים שרוצים לקדם אתר מסוים יש לבצע מחקר מקדים כלומר עלינו לחקור היטב את הענף ואת התחום בכדי להבין את קהל היעד שלנו, קידום אתרים באינטרנט מהו כולל?לבדוק מה בדיוק הוא מחפש וכמובן לשים לעצמנו מטרות ברורות. בשלב הבא יש לבצע מחקר מילות מפתח דרכו נבין מה ואיך אנחנו מקדמים. יש תוכנות ספיציפיות שמגיעות לרמת דיוק גבוהה ומסייעות לנו בתהליך.

השלבים הבאים של תהליך הקידום כוללים הפיכה של דפי האתר למותאמים על פי אותן מילות (דפי נחיתה), בונים מערך קישורים פנימי וחיצוני מצד אחד כדי לאפשר לגולש לנווט בצורה נוחה וידידותית בתוך האתר ומצד שני לשווק את האתר שלנו לככמה שיותר גולשים.

אז אם גם אתה מסוקרן ממה שתהליך קידום אתרים מקצועי יכול לעשות לעסק שלך, הצוות של SEOMONSTER מזמין אותך ליצור איתנו קשר ולהבין איך אנחנו עושים את זה הכי טוב שאפשר.

כדאי גם לקרוא על:

SEOMonster
Latest posts by SEOMonster (see all)

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215