עבודה מהבית

קידום אתרים לעסק חדש: מה חשוב לדעת

קידום אתרים הוא תחום שכבר מוכר לרבים כמקצוע הכרחי למי שרוצה להתקדם בתוצאות החיפוש בגוגל, אולם גוגל ומנועי החיפוש אינם הסיבה היחידה שיש להשתמש בו לצורך האתר שלכם. קידום אתרים הוא המקצוע שלוקח את האתר שלכם ומביא אותו לאנשים וללקוחות שלכם בכל מקום, וזוהי החשיבות של מי שעוסק בכך. מומלץ להתעניין מעט בתחום ולהבין מהי הנחיצות שלו גם מבלי שתבינו בכלל את התהליך המקצועי עצמו. אם אתם עסק חדש לגמרי עם אתר חדש, על אחת כמה וכמה שיש שלהבין מהו תחום קידום האתרים כדי לדעת איך הוא מועיל לכם ומה אפשר לעשות כדי להשתמש בו נכון. זה חיוני במיוחד לבעלי עסקים שלא מבינים במקצוע זה ולא יודעים מה מציעים להם ועל מה הם משלמים. להלן ההסברים שיפקחו עיניים לתחום חשוב זה.

מה עושה קידום אתרים ולמה זה חיוני לעסק חדש?

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

קידום אתרים מנכיח אתכם במנועי החיפוש – ההסבר הבסיסי והמדויק יותר הוא שכדי שאתם תבלטו במנועי החיפוש ותגיעו לרשימת תוצאות החיפוש חובה להשתמש במילות מפתח נכונות כדי שמנועי החיפוש יקראו אתכם נכון ויקדמו אתכם שם. שימוש לא נכון במילות מפתח ובנייה לא נכונה של האתר וחלוקה לא טובה של מילות חיפוש כאלה יעלימו אתכם במקרה הגרוע משום שעצבנתם את גוגל או ידחקו אתכם לאחור משום שאינכם מתחרים נכון בעסקים דומים לעסק שלכם.

מנועי חיפוש

קידום אתרים לא נכון לכל עסק – יש אתרים ועסקים שנכון להם לפרסם את עצמם בדרך אחרת לגמרי ולא בקידום אתרים אורגני או בתשלום. יש כאלה שמתאים להם לשים קישורים או לפרסם את עצמם במדיה החברתית ויש כאלה שמתאים להם להשקיע כסף דווקא במודעות פרסום בגוגל או בבאנרים או במודעות קופצות באתרים ייעודיים ונישתיים שרק בהם הלקוחות שלהם מתקבצים. עורכי דין, למשל, מאוד מוגבלים ביכולות הפרסום שלהם על ידי תקנות האתיקה של לשכת עורכי הדין. יחד עם זאת, האפשרות לפרסם באינטרנט עומדת לרשותם ולכן קידום אתרים עבור עורכי דין הוא רלוונטי מאוד. מקדם אתרים טוב אמור להסביר לכם בדיוק מה מתאים לכם ואיך לעבוד ולא ייקח מכם כסף סתם כדי "לנסות". מקדם אתרים מקצועי הרי מכיר את השטח מצוין ויודע בדיוק בכל תחום מה עובד ומה נכון ועד כמה נכונה העבודה הזאת לעסק שלכם דווקא. אם מקדם אתרים מקצועי אומר לכם שקידום אתרים לא נכון לכם, הקשיבו לו והשתמשו בשיטה אחרת.

קידום אתרים לוקח זמן, במיוחד לעסק חדש – ראשית, מרגע שפורסם האתר שלכם יש לבוטים (רובוטים) של גוגל כ-24-48 שעות לסרוק אתכם ולאנדקס אתכם. זה אומר שהם קוראים אתכם ומכניסים אתכם למאגר המידע של גוגל. אחר כך הם מתחילים לשקלל אתכם לפי בניית האתר שלכם והתכנים שאתם מזינים אליהם, ואת הנישה שלכם ועד כמה היא עמוסה באתרים כמו של העסק שלכם. כאן קידום אתרים מתחיל לפעול ולקדם אתכם בהתאם לרוויה בתחום שלכם ועד כמה אתם ייחודיים ומבודלים מהאחרים. קידום אתרים לוקח זמן משום שהתוכן שמזינים לאתר מאונדקס על ידי הבוטים של גוגל ושל מנועי חיפוש אחרים ולוקח זמן עד שאתם מתברגים לתוצאות החיפוש במקומות הטובים והראשונים. כלומר, שקללו את עבודת הרובוטים של גוגל שמתחילים לקרוא אתכם ואת עבודת הקידום של האתר שלכם בקצב שלהם ולכן לוקח כמה חודשים עד שהם מתייחסים אליכם כאל אתר איכותי ומדרגים אתכם גבוה. אם בכל זאת, אתם מרגישים שעבר פרק זמן סביר ואתם לא עדיין לא רואים תוצאות שהן לשביעות רצונכם, בהחלט יש מקום להתייעץ עם יועץ קידום אתרים, אשר יכול לתת לכם חוות דעת אובייקטיבית אודות טיב עבודת קידום האתר שנעשתה עבורכם.

קידום אתרים באינטרנט

קידום אתרים משפיע על הדירוג שלכם – קידום אינו רק עניין של זמן אלא גם של איכות. מלבד הקידום בתוצאות החיפוש קידום אתרים דואג גם לקשר אתכם לאתרים איכותיים או ליצור גם לכם קישורים איכותיים שכאלה. הוא גם דואג לבניית התוכן שלכם בצורה נכונה ובקצב משביע רצון כך שתוכלו ליהנות מהזנת תוכן טרי ומדירוג טוב בגלל האיכות של התוכן שלכם וקצב הטיפול בו. זהו פרמטר חשוב מאוד שלפיו עובדים מקדמי אתרים ולכן הם תמיד יעדיפו תוכן טוב ומכובד בידיעה שמנוע גוגל יאהב אותו ואת הקוהרנטיות שלו.

בניית תקציב נכון – אם מקדם האתרים שלכם אומר לכם מהי ההערכה שלו לקידום שלכם ובונה לכם מסגרת תקציב, קחו בחשבון שזהו תקציב מינימלי לזמן הקרוב כדי להקפיץ אתכם לתודעת מנועי החיפוש וגם בפלטפורמות החברתיות. כל תקציב כזה הוא פתח לקמפיינים נוספים, וקידום האתרים שלכם נובע בעיקר מכך שמקדם האתרים שלכם מחלק אותו נכון בין הקמפיינים הרלוונטיים לכם.

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215