בחירת מקדם אתרים

קידום אתרים עבור עורכי דין- מה יוצא להם מזה?

לפי תקנות האתיקה של לשכת עורכי הדין הם מוגבלים מאוד ביכולות הפרסום שלהם, אבל זה לא אומר שאי אפשר לפרסם באינטרנט ולהגיע ללקוחות שמחפשים אתכם בנרות. לפני שמדברים על אתרים של עורכי דין וכיצד מקדמים אותם, יש לחשוב רגע על המהפכה הזאת שמאפשרת בכלל לעורכי דין לפרסם את עצמם ולהנכיח את עצמם ואת ההישגים המקצועיים שלהם באינטרנט משום שברור שזה לא מובן מאליו. בזמנו, כשהייתה רק עיתונות מודפסת האפשרויות היו מוגבלות מאוד ומלבד מדריכי טלפונים וסיפורי לקוחות בעיתונות לא היה אפשרי בכלל לגלות עורכי דין רבים בקלות כמו היום. האינטרנט, מהבחינה הזאת, הוא פשוט תחום שונה לגמרי שמאפשר לכל עורכי הדין להימצא בקלות ובצורה נכונה אם עובדים נכון על קידום האתרים שלהם. לפני כן, יש להבין מהו קידום אתרים ומה הייחוד של מקצוע זה לעורכי דין ולאתרים שלהם.

 

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

מהו קידום אתרים?

קידום אתרים הוא המקצוע שבזכותו אתרים רבים מגיעים לתוצאות ריאליות בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש. זה ההסבר הקצר. ההסבר היותר מפורט הוא שכדי שלקוחות ימצאו אתכם באינטרנט ובמנועי החיפוש, על הרובוטים של גוגל למצוא אתכם וכדי לעשות זאת האתר שלכם חייב להיות בנוי נכון ולהיות עם תוכן ומילות מפתח נכונות לכם וללקוחות שלכם. כלומר, עו"ד לענייני משפחה לא ירצה שימצאו אצלו באתר את תחום הנזיקין והתחום המסחרי ולהפך, משום שזה לא רלוונטי לתחומי העיסוק שלו והוא רוצה את הקהל המדויק לו. כלומר, קידום אתרים עבור עורכי דין מתחיל בבניית האתר בצורה נכונה, כאשר מוטמעות בו מילות מפתח שרלוונטיות לכם.

קידום אתרים

מה קורה כאשר האתר שלכם בנוי לא טוב?

בנייה לא נכונה של האתר שלכם תגרום לתוצאות חיפוש לדלג עליכם ובמקרה הטוב ייקח יותר זמן להביא אתכם למקום טוב. כך שכל מקדם אתרים יבחן היטב כיצד האתר שלכם בנוי ובמקרה הצורך יציע שינויים קריטיים מאוד. בלי זה קשה יהיה להתקדם עם האתר שלכם, במיוחד בתחום רווי כל כך. נוסף על קידום אתרים לפי מילות מפתח יש לדעת כי הקידום של האתרים נובע גם מהאיכות שלהם. ולכן, כל קישור של האתר שלכם לאתרים מכובדים שמדורגים בגוגל כאתרים איכותיים יקפיץ עוד יותר את האתר שלכם ויניב תוצאות מעולות לכם. מכיוון שלעורכי דין יש הזדמנויות רבות להתקשר ולקשר את עצמם לאתרים נוספים וטובים, כמו אתרים חדשות שבהם מוזכר השם שלכם בהקשר של הלקוחות שלכם או אתרים שבהם אתם משתתפים בפורומים שונים של מתן עצות משפטיות וכן הלאה, זה עשוי לקדם אתכם מאוד.

 קידום אתרים לעורכי דין

כל קידום אתר לוקח זמן, על אחת כמה וכמה של עורכי דין

כל אתר לוקח זמן כדי לקדם אותו וזה נכון שבעתיים בנוגע לאתרים חדשים לגמרי. אם אתם עורכי דין שרק כעת בונים אתר או מחדשים אותו, קחו בחשבון שלגוגל ייקח זמן לקרוא ולאנדקס את כל הנתונים שלכם כהלכה ולהתחיל לשלב אותו בין כל אתרי עורכי הדין ברשימות תוצאות החיפוש. קחו בחשבון גם שאתרים של עורכי דין הם נישה מאוד רוויה ועמוסה, ולכן גוגל מכניס אתכם לקטגוריה שבה הדירוג נעשה לפי פרמטרים נוספים מלבד קידום אתרים לעורכי דין שאתם מבצעים. יש לעמול קשה עד שמצליחים להביא ברשימות הנכונות את האתר שלכם לתוצאות טובות משום שהמתחרים שלכם נמצאים בשטח הרבה יותר זמן מכם. קחו בחשבון גם שהאזכור שלכם ושל המשרד שלכם יכול לקבל דירוגים טובים יותר אם תיזמו גם פרסום ושיווק באפיקים נוספים ולאו דווקא של קידום אתרים רגיל ופרסום בגוגל. קחו בחשבון שבגלל הרוויה בתחום זה לוקח בדרך כלל לפחות שנה או שנה וחצי כדי לקדם אתכם למקומות הגבוהים ולכן יש דרכים נוספות שבהן אפשר לפרסם אתכם בינתיים.

 

עבודה נכונה בקידום האתר שלכם יכולה להניב תוצאות טובות

הקטגוריה המשפטית היא קטגוריה שיש בה יתרון וחיסרון בולטים מאוד. מצד אחד, יש הרבה עורכי דין ויש להם אתרים רבים ולכן התחרות בתחום קידום האתרים רבה מאוד כדי להביא אתכם לתוצאות מעולות. זה החיסרון העיקרי, אבל מי שמסתכל על התחום מבין שהאפשרויות בקידום רבות מאוד ויש בהחלט עם מה לעבוד, וזהו היתרון העיקרי. עבודה על קידום אתר של עורכי דין תהיה לפעמים לא שגרתית ולא לגמרי קונבנציונלית משום שיש דרכים רבות לקדם אתכם במקומות שבהם הלקוחות שלכם נמצאים, שזה פחות או יותר כולם ולכן יש לדרג את המקומות הכדאיים לכם ולהתחיל להשקיע מאמצים בכיוון הנכון. דעו גם, שבמידה ושכרתם את שירותיו של מקדם אתרים פרטי או חברה לקידום אתרים ואינכם מרוצים מהתוצאות כעבור פרק זמם משמעותי, באפשרותכם להיוועץ ביועץ קידום אתרים שיבדוק את העניין באובייקטיביות.

 

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215