איך לבחור חברת קידום אתרים מקצועית?

קידום אתרים אורגני הוא ללא ספק לא שירות זול במיוחד, אולם מדובר בטכניקת הפרסום הטובה והמובילה כיום בעולם הפרסום הדיגיטלי. עסק שהאתר שלו יופיע בתוצאה הראשונה בגוגל לביטויי מפתח רלוונטיים באתר שלו יוכל להיות עסק מצליח, משגשג ורווחי במיוחד. הדרך לשם עשויה להיות מאתגרת במיוחד, דורשת סבלנות וכמובן עבודה מקצועית ונכונה. משהו שרב חברת קידום אתרים מנוסה ומקצועית יכולה לתת לכם. עם כל הצער שבדבר – הרבה אנשים המגיעים לראשונה לתחום רוצים "להשתפשף" על לקוחות ומציעים להם שירות במחיר מוזל כדי למשוך אותם או גרוע מכך – גובים תשלום כמו של חברת פרסום גדולה, מלאת משאבים ועם עובדים מנוסים – אבל מספקים שירות חובבני למדי, כזה שבמקרה הטוב לא מביא תוצאות ובמקרה הגרוע עשוי לגרום לענישת האתר בגוגל מה שיגרום לכך שיהיה קשה לשקם את האתר והמוניטין שלו. חברת https://www.masamedia.co.il/ שמחה לשתף אתכם כמה מהפרמטרים החשובים ביותר לבחירת חברת קידום אתרים מקצועית שתתאים לכם. אם הטיפים הללו יעזרו לכם הרבה כסף, זמן ועוגמת נפש – מבחינתנו עשינו את שלנו.

מיקום אתר החברה בגוגל:

יש אלפי מקדמי אתרים/חברות קידום בישראל, כאשר אנו בטוחים שלפחות כמה עשרות מהם באמת ברמה גבוהה. לא לכולם יש מקום בתוצאות הראשונות לביטויים המרכזיים בתחום זה עם התחרות האדירה שיש שם ולעתים גם הוותק משחק תפקיד. למרות זאת, במקרה הזה הסנדלר לא אמור ללכת יחף וגם לא צריך ללכת יחף. יש מספיק ביטויי משנה בתחום, כך שגם אם חברת הקידום מקודמת לביטויי משנה שונים בתחום כמו "קידום אורגני לאתרי חנות" או "חברת קידום אתרים אורגני" היא עדיין עשויה להיחשב כחברת קידום נהדרת שמצליחה לקדם את עצמה בביטויים שונים בתחום, שלמרות שהם משניים עדיין יש להם תחרות גבוהה יחסית, ולכן אם יודעים לעשות זאת סביר להניח שהם יודעים מה הם עושים ויוכלו לבצע את העבודה כהלכה גם עם האתר שלכם.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

לניסיון יש תפקיד משמעותי בתחום הקידום האורגני:

דבר נוסף שאתם רוצים לבדוק הוא הניסיון של החברה. מאות מקדמי אתרים חדשים קמים בכל שנה ומצטרפים לתחום, חלקם כשכירים, חלקם כעצמאיים. עשרות חברות קידום אתרים ופרסום קמות מדי שנה במטרה לקחת נתח בשוק. אנו מאמינים כי יש פרנסה לכולם, אולם אם אתם רוצים לעבוד עם חברת קידום מנוסה יהיה לכך יתרונות רבים: הכרת ההיסטוריה של גוגל, מעבר של עדכונים גדולים לאורך ההיסטוריה וההתמודדות עמם, הבנה וירידה לפרטים, ניסוי וטעיה שבוצעו לאורך הזמן ועוד.

כלים טכנולוגיים חשובים יותר מתמיד:

אף מקדם, חכם ומוכשר ככל שיהיה, לא יוכל לבצע עבודת קידום מקצועי ללא כלים טכנולוגיים מתקדמים. באמצעות כלים אלה ניתן יהיה לגלות קישורים שבורים, לבצע אופטימיזציה והתאמות, לעקוב אחר קישורים חיצוניים, לאסוף ולנתח נתונים סטטיסטיים חשובים, שימוש בבנק תמונות איכותי ועוד.

תיק עבודות – מה חשוב להסתכל:

כמו בכל בחינת שירות או חברה כדאי יהיה להסתכל על תיק העבודות של החברה. במקרה של חברת קידום אתרים מה שאתם רוצים לבחון הוא את התחומים בהם היא מקדמת, האם היא מקדמת מתחרים שלכם ואם כן כיצד זה עשוי להתנגש עם התחום שלכם? מה קורה לגבי חברה בוטיק שאין לה מספיק לקוחות או תוצאות להציג? באיזה סדר גודל של זירות תחרותיות החברה מקדמת? ועוד.

עבדו עם הסכם מסודר:

כל חברת קידום שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה תעבוד עם הסכם עבודה מסודר. חוזה או כל שם אחר שתתנו לזה – חשוב שיהיה הסכם כזה חתום על ידי שני הצדדים. היו מקרים בעבר בו לקוחות עזבו באמצע ההסכם עם חברות הקידום, לא שילמו על העבודה וחברת הקידום הפסידה כסף וגם להיפך – מקרים בהם הלקוח שילם וחברת הקידום לא ספקה מה שהתחייבה. משום כך הסכם מסודר המעגן את שני הצדדים הוא בגדר חובה, מכבד את הלקוחות ואת חברת הקידום.

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215
דילוג לתוכן