התקשרו: 050-8690944

מחשבון ברוטו נטו – כיצד הוא יסייע לכם

מחשבון ברוטו נטו

מחשבון ברוטו נטו הוא מחשבון שכר שעוזר למועסקים להבין מה יהיה השכר שלהם בהינתן הצעת עבודה לאחר ההורדות השונות. מחשבון מסוג זה עוזר בדרכים רבות. אז מהן אותן דרכים? וכיצד פועל המחשבון? הכל בהמשך.

מה זה מחשבון ברוטו נטו

גם אם אתם מתעסקים בקידום אתרים וגם אם לא – זהו מונח שכדאי להכיר. מחשבון זה הוא מחשבון שכר שעוזר לאנשים בין אם הם מחפשים עבודה, או בין אם הם כבר מועסקים, לחשב את השכר שהם יקבלו או מקבלים נטו לאחר כלל הניכויים שינוכו משכרכם, ובכך להבין מה יכנס נטו לחשבון הבנק שלהם.

אז כיצד המחשבון עובד

את המחשבון ניתן למצוא ברשת האינטרנט או בלוחות הדרושים, וניתן בקלות להזין את השכר שהציעו לכם  ברובריקה במחשבון ואז לאחר הזנת השכר, להבין בדיוק כמה יצא סכום השכר נטו לאחר כל הניכויים. המחשבון מבצע חישוב קליל תוך הורדת הניקויים שישנם בחוק כגון: הפרשות המעביד לפיצויים, הפרשות המעביד לתגמולים, הפרשות המעביד לאבדן כושר עבודה, הפרשות לקרן השתלמות, הפרשות המעביד לביטוח לאומי, הפרשות למס הכנסה, הפרשות לפנסיה, הפרשות לקרן השתלמות ועוד. כך ניתן לקבל את הסכום הסופי שיכנס לחשבון.

כיצד המחשבון עוזר לנו בחיפוש משרה?

דרישות שכר מהמעסיק – המחשבון מסייע למחפשי העבודה להשיג את השכר האמיתי שהם מחפשים מהמעסיק.

גילוי השכר האמתי – המחשבון עוזר לגלות את השכר האמתי שנכנס לחשבון הבנק ללא הפתעות מעצבנות בסוף החודש.

המחשבון עוזר להבין האם המשרה כדאית – מחשבון מסוג זה עוזר לעשות 'סדר בעניינים' ובכך מסייע להבין האם המשרה כדאית או לא.

המחשבון עוזר להחליט החלטותמחשבון ברוטו נטו עוזר להבין האם כדאי להגיש מועמדות למשרה והאם בכלל לומר 'כן' למעסיק.

מחשבון ברוטו נטו בודק מהו השכר בשוק – המחשבון עוזר להשוות את השכר בשוק, ובודק האם מציעים לכם את השכר הנכון למשרה.

אז היכן ניתן למצוא מחשבון ברוטו נטו?

כיום לא בעיה למצוא מחשבון מסוג זה. את המחשבונים ניתן למצוא בלוחות הדרושים וכל רחבי האינטרנט. מספיק לחפש חיפוש קצר בגוגל, ואתם כבר מוצאים מחשבון שכר טוב שבו תוכלו להזין בקלות את הסכום ברוטו שהציע לכם המעסיק וכבר לקבל את השכר נטו לאחר כלל ההורדות הקבועות לפי החוק.

בנוסף, חשוב למצוא מחשבון כזה בלוח מודעות שיש בו הכל, גם מחשבון שכר, גם טבלת שכר, טיפים, מאמרים, קורסים, טיפים של מומחים, משרות טובות המתעדכנות בכל יום, ובעצם אתר שבו ניתן למצוא את הכל!

השאר תגובה