הפקת סרטי תדמית

המהפכה בעולם השיווק חלה גם על הפקת סרטי תדמית

אם להסתכל על העשור האחרון – קרתה פה מהפכה בעולם השיווקהמעבר של רוב רובו של השיווק לעולם הדיגיטל שינתה את עולמנו מקצה לקצה. גם בהיבט של הצרכן וגם בצד של מנהלי השיווק. בתוך כל זה עולם הפקת סרטוני תדמית השתנה גם הוא ללא היכר. מהזווית של חברת הפקת סרטי תדמית אפשר להגיד שקרו כמה דברים ואלה רק חלקם:

זמן הפקת סרטוני תדמית

זמני הפקת סרט תדמית התקצרו פלאים. לפחות בכל הקשור להפקת סרטים מצולמים ובמיוחד סרטים ללא שחקנים. הטכנולוגיה, הן של הצילום (ותאורה) והן של העריכה, כולל האפשרות לרכוש אימג'ים ופוטג'ים מוכנים קיצרו דרמטית את תהליך הפקת סרטוני תדמית. הזמן בין הצילומים לגמר עריכה התקצר מאוד, בזכות מערכות עריכה עם פיצ'רים מדהימים. גם הלקוח, שרואה היום יותר סרטים, מכיר יותר סרטים ברשת, ויודע מה הוא רוצה מאפשר דיאלוג מהיר הרבה יותר וקידום התהליך.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

עלייה בכמות סרטוני התדמית המופקים

כמות סרטוני התדמית המופקים עלתה בצורה הסטרית. וידאו נצרך כאן בכמויות שלא נראו לפני כן. וואו. כולם רוצים וידאו ומהסיבות הנכונות. הוידאו נגיש. ניגש ישר לעניין. הצופה רואה את הסרטון, מבין במה מדובר ומקבל החלטות מהירות. שיווק לתוך הוריד. והכמות מביאה איתה גם איכות מצוינת. לא רק שאין ירידה באיכות הסרטים אלא הרמה רק הולכת ועולה. החשיפה שלנו למגוון כל כך גדול של סרטים מביא רעיונות, מייצר סגנונות חדשים כל הזמן. כיף גדול. 

שילוב ז'אנרים בהפקת סרטי תדמית

שילוב ז'אנרים – זה אחד הדברים הכיפים בעידן הזה ובמיוחד בהפקה של סרטוני תדמית. הכל מתערבב ולטובה. ז'אנרים שונים של אנימציה, אנימציה עם צילום, ז'נרים שונים של מוסיקה, סגנונות עריכה, ועוד ועוד. אנחנו חיים בעולם מהיר מאוד ורווי גירויים וגם סרטוני התדמית כאלה. מהירים, שובבים, עמוסים ולעיתים חצופים והצופה המשוכלל יודע היום להכיל כמעט הכל, גם את ערבובי הסגנונות.

תקציבי הפקת סרטי תדמית

תקציבי הסרטים התדמיתיים, אפשר לומר בגדול, בזכות עבודה נכונה נותרו יחסית ברמתם. עולם הפקת סרטוני תדמית מבוסס עבודה. עבודתם של תסריטאי, במאי, צלם, עורך, אנימטור, מעצב נדרשים בחלק גדול מהסרטים. העבודה של כל אלה, בהתחשב שמדובר באנשים בעלי נסיון, לא הוזלה. לעיתים התייקרה  – כאשר מדובר באנשי מקצוע מנוסים במיוחד שזכאים לתמורה לעבודתם הטובה. כן קרו תהליכים אחרים המשפיעים על התמחור. בהיבט של אנשי המקצוע – יותר אנשים יודעים לעשות יותר דברים. צלם שהוא גם עורך. או עורך הוא גם אנימטור ובמאי שהוא עורך וגם תסריטאי. ולכן ייתכן ובהיבט הזה ניתן להשיג הפחתה מסוימת וחסכון בתקציב הסרט היות ויותר ויותר אנשים בתחום הם one man show. הטכנולוגיה קיצרה את התהליכים וכאן כן נרשמה הוזלה בתקציבים אולם לא דרמטית שכן הטכנולוגיה גם פותחת צוהר לאפשרויות חדשות. ועניין נוסף – עולם המדיה הקנויה – שגם עשתה בעולם סרטוני התדמית מהפכה לא קטנה. במקום לרוץ ולצלם בחוץ יש עולם שלם ברשת של ויזואל מעולים באפשר להשתמש בו, בצורה נכונה,  בסרטים ובמחירים טובים. כמובן שישנם top visual  שמחירם מרקיעי שחקים אבל שימוש בהם נעשה רק בסרטים בתקציבים גבוהים במיוחד.

חברה שמבקשת לשווק עצמה באמצעות הפקת סרטוני תדמית ותבקש להפיק סרט תדמית במחיר נמוך מאוד תוכל היום לעשות זאת – באמצעות בעלי מקצוע פחות מנוסים, לא פחות מוכשרים,  אבל היא מסתכנת בתהליך שיש בו גם חוסר ודאות. האנרגיה שעלולה להיות מבוזבזת בתהליך, בשל חוסר ניסיון, עשויה להתברר ככזו שעלותה גבוהה מהתקציב שנחסך. ואם התוצאה אינה בשלה מספיק הרי שהבחירה לתקצב נמוך היא מוטעית.

תהליך הפקת סרטי תדמית הוא דינמי מאוד

הרבה דברים השתנו בעשור האחרון וחברת הפקה שמבקשת להישאר מעודכנת חייבת לזרום עם התהליכים שקורים – לטובתה ולטובת לקוחותיה. עבורם חברת Hilltop כאן. אם תרצו לקבל מידע נוסף – פנו אלינו 03-5222295 ונשמח לסייע לכם עם כל שאלה ללא שום עלות או התחייבות

 

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215