פתיחת ערוץ יוטיוב

פתיחת ערוץ יוטיוב – הכיצד?

נראה שכולנו צופים מידי יום בערוץ היוטיוב האישי שלנו אם בגלל סרטונים שאנחנו אוהבים לראות או לצורך לימוד או מוזיקה לשעות הפנאי. פתיחת ערוץ יוטיוב חשובה מאוד הן לפרסום המוצרים שלכם ולקידומם והן לתחביב.

פתיחת ערוץ יוטיוב | יותר תוכן לקהל

לפי החברה באתר STRA, סיבה אחת ממש טובה להוסיף וידאו וערוץ יוטיוב לאתר שלכם, היא לתת לקהל יותר תוכן. כשאנשים מקבלים הרבה תוכן טוב הפותר את הבעיות שלהם, הם נשארים זמן רב יותר בערוץ והם אוהבים לחזור ולבקר בו בתדירות גבוהה יותר. 

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

מיפרסמים ביוטיוב רואים הרבה יותר מעורבות שלא היו רואים בלי ערוץ הווידיאו שנוסף להם וזו כבר סיבה טובה לעשות זאת.

מקור תנועה נוסף 

תופעת לוואי נחמדה של הוספת התוכן הנוסף ביוטיוב, היא שהיא גורמת לתנועה רבה יותר. אנשים יכולים למצוא אתכם עכשיו ב- YouTube ובאתר שלכם. נכון לעכשיו, אנחנו מפרסמים מעבירים יותר תנועה מהאתר שלהם לערוץ היוטיוב מאשר להיפך.

בלוג ביוטיוב 

בהתחלה, אם יש לכם רק בלוג אוכל, כנראה שזו גם התוצאות שלכם, במיוחד אם תתחילו להכניס סרטונים לפוסטים הכי סוערים שלכם כמו שאחרים עושים. תופעת לוואי מגניבה נוספת, היא שהיא מגדילה את המותג שלכם. 

קיום וידאו במקום אחר, מביא את המותג שלכם למקום אחר שמתחיל להגדיל את רמת המודעות והמומחיות שיש לכם באתר.

קשר אישי קרוב יותר 

דבר אחד ששמנו לב אליו עם וידיאו ביוטיוב, הוא שהוא מעודד את רמת ההיכרות שעוזרת בבניית קהילה. תוכלו ליצור קשר הרבה יותר אישי עם אנשים ולתת להם להכיר אתכם ולראות כיצד אתם פועלים או מגיבים למצבים מסוימים. זו כבר התחלה טובה מאוד להצליח בעולם הוויראלי של ימינו.

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215
דילוג לתוכן