ללמוד קידום אתרים

ללמוד קידום אתרים – מכללה, בבית או באונליין?

יש כל כך הרבה מכללות היום וכל כך הרבה דרכים ללמוד קידום אתרים שללא ספק זהו אחד התחומים שקשה מאוד לבחור בסוג ובדרך שבה אפשר ללמוד אותו, אז מה בעצם נכון? לא תראו בכתבה הזו, אבל בהחלט תדעו מה מתאים לכם יותר.

בואו נתחיל לאט ומהסוף: הכל תלוי בכם. לא במקום הלימוד.

כאשר אתם רוצים ללמוד קידום אתרים או בכללי, כל תחום שהוא שקשור בעיקר לנושא הדיגיטל, חשוב מאוד להבין, שצריך קודם כל כמה דברים חשובים (לא משנה איך תלמדו)

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

  • זיקה לתחום השיווק
  • היכרות עם עולם האינטרנט ברמה גבוהה (לפחות שתדעו מה זה אומר URL או דפדפן)
  • שבינג לא נמצא במחשב שלכם בברירת המחדל של החיפוש

אם אתם רוצים ללמוד קידום אתרים, חשוב מאוד שתבינו, זה לא תמיד כזה סקסי כמו שזה נשמע, יש הרבה מאוד בזה שקשור לעולם הטכני ועולם הדוקומנטציה של גוגל, להכיר הרבה מאוד את עבודת הבוטים (הזחלנים) של גוגל שמכירים כל אתר בעולם. או לפחות מתיימרים לכך.

קורס אונליין

אם החלטתם שאתם לומדים קורס קידום אתרים באונליין, כדאי מאוד שתפנימו, אין לכם גלגלי עזר, אין לכם מישהו (לא ממש לפחות) נגיש לשאלות של "הרמת אצבע" ובטח שאין לכם את כל השעות שכדאי או צריך ללמוד על קידום אתרים. אחרי הכל, התחום הזה מלא בהרבה מאוד מידע, במכללות מדובר על 100-200 שעות בעוד שהאונליין לא עובר את ה30 ברוב המקרים.

יתרונות האונליין:

  • נגיש מכל מקום
  • זול יותר מכל מכללה
  • זמין לכל זמן שרוצים לעשות חזרה על החומר

קורס קידום אתרים במכללה

אין ספק שמה שמורגש בתור "מכללה" אכן מציג את היתרונות על ההתחלה, אתם הולכים ללמוד בכיתה מלאה בתלמידים שרוצים ללמוד את הנושא בדיוק כמוכם. והכי חשוב, יש עם מי לעבוד ולהתייעץ.

יתרונות המכללה:

  • שעות לימוד רבות יותר
  • מורה צמוד לשאלות
  • כיתה מלאה בקבוצות "תמיכה" לאחד לשני

רגע, אבל אם אני רוצה לקדם את האתר שלי בלבד?

שאלה מעולה, אלו שרוצים בסך הכל לקדם אתר אחד משל עצמם במקום לבזבז אלפי שקלים על קורס קידום אתרים או על מקדמי אתרים, אפשר בסופו של דבר גם בעזרת אונליין להבין את הדברים החשובים, אין צורך לעבור את הקורס של המכללה בשביל להבין את הדברים העיקריים, אין פה ענין של פשרות, יש פה עניין של התמקדות בחומר החשוב לתהליך של עצמכם.

אז מה בעצם כדאי לכם לעשות? בעיקר לזכור, אם מדובר על הנושא הפיננסי, אין ספק שאתם תצטרכו לבחור משהו קטן יותר, זול יותר וכמובן, מתומצת יותר. אבל אם מלכתחילה הרעיון שלכם הוא רק להבין את העיקרון (כמו למנהלי שיווק שרוצים להכיר את התחום) אין ספק, אונליין זו הבחירה הנכונה עבורכם, אבל אם אתם רוצים להיות מקדמי אתרים בפועל, עם הסבה מקצועית מלאה, אין תחליף למכללה.

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215