כיצד סרטונים יכולים לשפר את אחוז הפניות שלך באתר ?

כיצד סרטונים יכולים לשפר את אחוז הפניות שלך באתר?

לפני כמה חודשים הבנת את המשמעות של אתר תדמיתי או חנות אינטרנטית. בחרת חברה מקצועית אליה הגעת דרך המלצות, חברה שהשקיעה רבות בתהליך בניית האתר שלך.

מאז קרו לעסק שלך רק דברים טובים- הצלחת לקדם את העסק במנוע החיפוש גוגל, יותר ויותר גולשים הגיעו אליך ולמעשה תהליך בניית האתר השיג את המטרה שלו.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

אבל מה…מסתבר שבעידן שבו אנו חיים, היום… אתר אינטרנט ומקצועי ככל שיהיה, כבר לא מספיק. היום הגולשים שלנו מחפשים יותר, מחפשים מעבר, הם רוצים את הידע שלהם כאן ועכשיו. זמין, ברור, נוח ואחר. אם עדיין לא השקעת בהפקת סרטון תדמיתי מצולם או על בסיס אנימציה זה הזמן להבין כיצד סרטונים יכולים לשפר את אחוז הפניות שלך באתר.

בואו נבין איך זה עובד וניקח בתור דוגמא עסק לרחיצת כלבים:

לדני יש עסק לתספורת ורחיצה של כלבים מכל הסוגים. דני עובד עצמאית, יש לו רכב המותאם לכל הדרישות לתספורת ורחצה והוא זז בין הבתים של הלקוחות שלו, כך שהיתרון הבולט שלו על פני המתחרים הוא רמת הזמינות הגבוהה שלו והעובדה שהלקוחות שלו, לא צריכים לצאת מהבית בכדי לרחוץ את הכלב מה שחוסך להם המון זמן וזמן בימינו שווה כסף. דני מפרסם את העסק שלו בשתי דרכים: יש לו אתר אינטרנט תדמיתי שמסביר על כל השירותים שהוא מעניק ודף פייסבוק עסקי פעיל. נשמע לכם מוכר? דני הבין שרוב הגולשים מגיעים אליו דרך דף הפייסבוק, מה שאומר שהקידום הממומן בו הוא משקיע עושה עבודה מצוינת. לאחרונה הציעו לו להפיק סרטון אנימציה אותו הוא יוכל להטמיע גם באתר שלו וגם בדף הפייסבוק. דני בחר חברה להפקת סרטוני אנימציה שהפיקה עבורו סרטון מנצח. בסרטון מועברים כל המסרים השיווקיים שמנחים את העסק של דני והיתרונות שלו אל מול המתחרים:

  1. זמינות גבוהה
  2. הגעה עד לבית הלקוח
  3. שירות רחצה ותספורת המתבצע באמצעות מכונת תספורת מקצועית וחומרי ניקיון ייעודיים ללא כימיקלים
  4. מחיר מצוין
  5. הכלב יוצא נקי, מריח ורענן

מאז שדני פרסם את הסרטון שלו ברשת החברתית פייסבוק, גולשים רבים החלו לתייג ולשתף את הסרטון שלו מה שהוביל להמון פניות באתר שלו.

לסיכום, סרטון תדמית מקצועי יכול לשפר בצורה משמעותית את כמות הלידים והפניות לבית העסק באופנים הבאים:

  • סרטון מגרה את הסקרנות של הגולש
  • סרטון מעביר את המסר בצורה ברורה, מהירה ונקיה
  • סרטון מייצר רגש אצל הצופה בין אם זה צחוק, פחד, אהבה, מה שלרוב מניע את הצופה לפעולה…
  • סרטון הוא דרך נפלאה לחזק את המותג ולהעביר את המסרים השיווקיים לגולשים שלנו.

לסיכום, בעידן שלנו, עידן של שיתופים, לייקים ותגובות, כדאי להשקיע בסרטון תדמיתי לעסק שלנו. חברת Blue Monkeys מציעה ללקוחותיה הפקה של סרטוני תדמית בעלי תוכן שיווקי איכותי, שיניע את הגולשים אל עבר האתר שלכם!

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215