עסקת נדל"ן בטוחה רק עם מידע מלא

כולם מדברים על נדל"ן אבל לא רבים יודעים כיצד לגשת לעסקאות נדל"ן כאלה בצורה בטוחה שמבטיחה לכם את כל היתרונות שיש בנכס שמעניין אתכם. עסקה כזאת מבצעים כיום רק לאחר שמקבלים דוח מקצועי של מומחה בדק בית שבודק את הנכס, מתריע על ליקויים וגם מצביע על בעיות שאולי אי אפשר לתקן. ככל שתדעו יותר על הנכס שלכם כך גם תדעו מה לדרוש מבחינת המחיר ומבחינת היכולת שלכם לעמדו בעלויות של התיקונים עצמם. משום כך, חשוב מאוד לוודא שאתם מקבלים את הדוח המלא של מומחה חברת בדק בית, כמו חברת אגם שירותי בדק בית שמוסרים לכם דיווח מלא על מצב ההנדסי והמבני של הנכס. כשניגשים למשא ומתן עם דוח כזה אפשר גם להתמקח על המחיר או לסגת מהעסקה אם מבינים שיש בעיות שלא תוכלו לעמוד במחיר התיקונים שלהן וזה בדיוק מה שעושה את הדוח לכדאי וחיוני.

מתי לבדוק בית?

רוב המקרים של בדק בית חיוניים לפני קניית הכנס וכאשר רוצים להתמקח על המחיר ולדעת למה נכנסים. אלא שיש גם סוגים אחרים של בדק בית בצפון שעושים כאשר רוצים לדעת מה מצב הנכס שלכם כדי לשפץ ולכן מקבלים את כל דוח הליקויים לתיקון. זה יכול להיות לאחר שכבר קניתם נכס כזה וגרתם בו כמה שנים או כאשר הגיע הזמן לחדש, להוסיף תוספות בנייה, להבין מה אפשר לשנות והיכן. בדיקות כאלה מתאימות גם לכל מי שעומד לחתום על תמ"א 38 עם יזם וקבלן ורוצה לוודא שכל הליקויים והבעיות של הבניין יתוקנו בהזדמנות זאת. זה גם מחייב תיעוד מדויק למקרה שהקבלן יבצע ליקויי בנייה בעצמו, ושלא יהיה מצב שבו יטענו לאחר מכן שהליקויים האלה היו עוד קודם.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

לכל מטרה – שיפוץ או משפט

דוחות מדוקדקים ומפורטים של בדק בית מתאימים לכל מטרה, לא רק לשיפוצים. הם מתאימים להגשה לקבלנים שמסרו לכם דירה חדשה עם ליקויים ואתם רוצים שיתקנו, או כדי לתבוע את מוכר הדירה או כל מי שהסתיר מכם ליקויים כאלה. במקרה הזה הדוחות של בדק בית מתאימים להגשה לבית המשפט ומומחי החברה מלווים אתכם גם שם כדי להעיד ולהסביר מהי הבעיה. את הדוחות אפשר להגיש רשמית גם לגופים שונים שבהם יש דרישה לתקן ליקויים נוספים וכדי לחלק נכון את האחריות על ליקויים אלה ותיקונם ביניכם לבין הרשויות והקבלנים. דוח בדק בית וחוות דעת הנדסית היא חיונית במקרים כאלה של פגיעה בבטיחות החיים ואיכותם בנכס שלכם.

 

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215
דילוג לתוכן