כיצד בוחרים מומחה בדק בית?

תהליך רכישת דירה בישראל הוא לא תהליך פשוט ומעורבים בו גורמים שונים לרבות מוכר הדירה, הרוכש ועוד. חשוב לדעת כי בדק בית מהווה בדיקה חשובה ונפוצה ביותר בשנים האחרונות אשר לא מעט רוכשים פוטנציאלים בוחרים לבצע. בדיקה המתבצעת על ידי מומחה בדק בית מאפשרת ללקוחות לחסוך לא מעט כסף וזאת באמצעות ביצוע בדיקה פשוטה אך בד בבד יסודית, מקיפה ומדויקת. את הבדיקה עצמה יבצע הנדסאי מקצועי המומחה בתחום הנדסת בניין, כאשר במסגרת בדיקה זאת הוא יבחן את הנכס בכל היבט אפשרי ויבדוק האם קיימים ליקויי בנייה שונים בנכס.

מה בודקים במסגרת בדק בית?

בדק בית לפני קנייה הוא רלוונטי מאוד טרם רוכשים דירה יד שניה וכן בדק בית רלוונטי לביצוע טרם נכנסים לדירה חדשה מקבלן. המטרה היא למעשה לאתר ליקויי בנייה שונים ובמסגרת בדיקה זאת אשר מבצע מהנדס מקצועי ומומחה בתחום הוא יבדוק האם קיימות במבנה בעיות תכנון שונות, האם קיימים בו ליקויי בנייה שיכולים לבוא לידי ביטוי באיטום לקוי, רטיבות, טיח ועוד. מעבר לכך הוא יבדוק את תקינות מערכת החשמל והאינסטלציה. אין ספק כי מדובר על בדיקה שיכולה לחסוך לכם לא מעט עוגמת נפש וכסף רב. בתום ביצוע הבדיקה יפיק לכם איש המקצוע דוח מפורט שבו יכללו כל הליקויים שדורשים טיפול. הדוח יהיה קביל בבית המשפט. חשוב לדעת כי באמצעות הדוח המדובר ניתן לנהל משא ונתן מול המוכר כאשר מדובר על רכישת דירה יד שניה וכך להפחית את המחיר אותו הוא דורש תמורת הדירה.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

כיצד תבחרו חברת בדק בית?

כיום ניתן למצוא בישראל לא מעט חברות המציעות שירות בדק בית ובשל ההיצע הגדול בתחום חברות מעין אלה, לא פעם לא קל לקבל החלטה לגבי החברה שיש לבחור בה. בכדי לבחור את החברה הטובה ביותר בתחום זה, יש לבדוק האם מדובר על חברה מומלצת ומקצועית, האם יש לה ותק בתחום ביצוע בדיקות מעין אלה והאם עומדים מאחוריה לא מעט לקוחות מרוצים. כדאי מאוד לבדוק כמה שנים החברה מבצעת את הבדיקות והאם הדוח שהיא מפיקה הוא דוח מפורט ביותר אשר קביל גם בבית המשפט במקרה הצורך. אין לבחור בחברה שאין עליה המלצות או חברה לא מספיק מוכרת שכן, ביצוע בדיקה לא מספיק מקצועית יכולה להסב לכם נזק כלכלי ועוגמת נפש בטווח  הרחוק.

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215
דילוג לתוכן