קידום אתרים בגוגל

קידום אורגני בגוגל

בתור בעל עסק, מותג או חברה ודאי נתקלת במושג קידום אורגני בגוגל בין אם יש לך אתר אינטרנט משלך ובין אם לא. בגדול מדובר באחד מערוצי השיווק הרלוונטיים והיעילים ביותר נכון לעכשיו, תהליך המתמקד בהגדלת התנועה לאתר האינטרנט שלנו בהתבסס על המילים אותם הגולשים מחפשים.

גוגל דוחף אתרים קדימה על פי מגוון של קריטריונים בתוצאות החיפוש האורגני ובפועל קידום אורגני בגוגל מתבסס על מגוון של פעולות אותן עלינו לבצע ביניהן הטמעת תוכן איכותי בתוך האתר, סדר מסוים של הדפים בתוך האתר, קישורים חיצוניים מאתרים אתרים לאתר שלנו, סרטוני וידאו,  תמונות, קישור בין האתר שלנו לרשתות חברתיות ועוד. ככל שהאתר שלנו יטיב עם הגולש ועם הצרכים שלו כך העתיד שלו בגוגל מבשר טובות.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

מדוע דווקא קידום אורגני בגוגל?

מחקרים רבים מראים כי רוב התנועה של אתרי האינטרנט מגיע ממנוע החיפוש וכי מרבית הגולשים נוטים לבחור דווקא את תוצאות החיפוש האורגניות. גוגל מהווה היום את מקור החיפוש הגדול והרלוונטי ביותר ברשת ולכן שווה להשקיע ולנתב את האנרגיות שלנו לכיוון הזה (ברוב המקרים).

למה קידום אורגני בגוגל?

קידום אורגני בגוגל:

  1. מאפשר למקד את התנועה של הגולשים שלנו באופן רלוונטי – רק הגולשים שמחפשים את מילות המפתח או שואלים את השאלות בנוגע לשירותים שהעסק שלנו מספק, אכן מגיעים אלינו.
  2. קידום אורגני בגוגל מסייע להגדיל את ההכנסות של העסק שלנו בטווח הארוך.
  3. קידום אורגני בגוגל בונה לנו מערך חשיפתי מוגדל ויוצר עבורנו הזדמנויות עסקיות נוספות.

בשונה מקידום ממומן, קידום אורגני בגוגל אינו מתבסס על תשלום למנוע החיפוש עצמו. קידום אתרים ניתן לבצע בכוחות עצמך, או להיעזר בחברת קידום אתרים / מומחה פרילנסר לקידום אתרים.

איך בוחנים את המיקום שלנו בגוגל?

את המיקומים בודקים מדי יום או מדי כמה ימים על פי מילות המפתח אותן אנו מקדמים. בכדי שהאתר שלנו יקודם למקומות הראשונים בגוגל חייב להתבצע תהליך ממושך וממוקד הכולל בין היתר פעולות שישפרו את השימושיות של האתר, התאמה של התוכן לפי קהלי היעד ולמילות החיפוש עצמן, התאמה של המבנה של האתר לדרישות של גוגל ועוד. חברת SEOMONSTER עושה הכל במטרה לשפר את המיקומים ולהתאימם לגולש האנושי זאת מבלי שתהליך הקידום האורגני בגוגל ישבש את חווית המשתמש של הגולש.

תהליך מקצועי של קידום אורגני בגוגל הוא שילוב בין קידום בתוך האתר – ON Site SEO לקידום מחוץ לאתר – OFF Site SEO.  קידום אורגני בתוך האתר הוא למעשה כל מה שקשור לנושאים הטכניים ולרכיבי התוכן באתר עצמו בעוד הקידום מחוץ לאתר מתבסס על רמת החשיפה של האתר בפורמטים אחרים.

השילוב בין שני סוגי הקידום הללו לצד ניסיון שנצבר עם השנים והבנת השינויים המתרחשים בגוגל כל הזמן הופכים את SEOMONSTER לאחת החברות המובילות בתחום הקידום כך שאם אתם זקוקים לקידום אורגני בגוגל או מעוניינים להבין קצת יותר על איך זה עובד, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

 

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215