צאו מהמסך, הדפוס עושה את העבודה!

צאו מהמסך, הדפוס עושה את העבודה!

העולם הישן לא נכנע: חומרים שיווקיים מודפסים הם הדבר החם כשזה מגיע לתדמית שיווקית מיתוגית פרסומית.

המצאה ששינתה את העולם

הדפוס הומצא לפני כשלוש מאות שנה ונחשב לאבן דרך אבולוציונית, מהפכה ששינתה את העולם. קרה לכם פעם שכתבתם ספר בכתב יד? טוב, סביר להניח שלא… אז עד המצאת הדפוס דווקא היה נהוג לכתוב בעט נוצה על קולמוס את כל דברי החוכמה והתורה של אותם ימים.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

דוחות חניה? כנראה  לא היו באותם ימים… בכל מקרה, המכונה הראשונה אשר הטביעה דיו על גבי דף נייר ויכולה היתה ליצור עותקים שונים של אותו הכתב בדיוק ירתה את יריית הפתיחה של המדיה שבעצם היתה המשמעותית ביותר ביציאה של האנושות לקראת העולם המודרני, הדפוס.

הדפוס הלך והשתככל עם השנים ובשנות השבעים והשמונים רכש לעצמו מקום של כבוד בין המדיות המתקדמות. העיתון היה אז מדיה עוצמתית ראשונה במעלה, שלטים מודפסים הפדסת מדבקות וטפטים ועוד כלים שונים של דפוס שביססו את מקומה של התעשייה כמובילה, חשובה ומשנת מציאות.

הדפוס הדיגיטלי הומצא בישראל. לא רבים יודעים זאת, אך ההמצאה ששינתה שוב את העולם היא פרעיון כחול לבן שבמהרה פרץ גבולות וצייר מציאות חדשה ברחבי העולם כולו. הדפוס הישן (אוף סט), אמנם היה ונשאר דפוס איכותי אשר מספק תוצאות טובות ואמינות מבחינת דיוק בצבע ויכולת להגיע לתוצאה מצויינת, אך הדיגיטלי הציב סטנדרטים חדשים בכל הנוגע למהירות הדפוס.

זה אמנם לקח כמה שנים, אבל היכולות הטכניות המהירות של הדפוס הדיגיטלי החלו להציג ביצועים מרשימים ולהעלות את הסטנדרטים שהיו מוכרים עד אותה תקופה.

רבים מאוהדי הדפוס שמרו אמונים לדפוס האנולוגי בשל עומק הצבעים, הדיוק בגוונים, היכולת להציג הדפסות גדולות על מגוון סוגי נייר ועוד, אך בחלוף העשורים נראה שהדפוס הדיגיטלי מנצח בעוד ועוד חלקות וכיום ניתן לבצע עבודות דפוס שנחשבו למורכבות במיוחד בקלות יחסית ולהוציא תוצאות מרשימות ויפות. הכל טוב ויפה רק דבר אחד חסר – מי שמעוניין בכל זה. תעשיית הדפוס איבדה מזוהרה עם השנים, האינטרנט מחליף את הכוחות המודפסים ופתאום נשאלת השאלה: בשביל מה צריך את הדפוס? ובכן, התשובה היא שהדפוס היום דווקא נושך מתמיד. דווקא מכיוון שאנשים כבר רגילים לפגוש מסרים על גבי מסך, עותק פיזי של חומר מודפס, המפעיל את החושים, יש לו משקל משלו, ריח משלו, צורה וצבעוניות מרהיבה – זו כבר חוויה של ממש.

העולם המתקדם של דפוס דיגיטלי מציע פיתוחים יצירתיים ומרשימים: פויל, הבלטת כסף וזהב, הדפסה על חומרים כמו אלוקובונד, עץ ועוד.

צאו מהמסך, הדפוס עושה את העבודה!

החידושים של הדפוס, ההפתעה שלכם

הסיטואציה המעייפת והנדושה של להוציא את כרטיס הביקור שלכם מכיס ולהיראות כמי ששייכים לעולם הישן יכולה לקבל תפנית: כרטיס ביקור מודפס עם אפקט מרשים יכול לעשות את העבודה: סוגי נייר מעניינים (נייר שקוף, ממוחזר ועוד) הבלטה, החסרה, חיתוך, גדלים יוצאי דופן ועוד אלמנטים שונים של דפוס הם הכלי של כל מי שמתחשק לו להפתיע. מידע נוסף תמצאו באתר – https://www.printz.co.il/

זה הרבה יותר מהר מאי פעם: גם כשצריכים מספר עותקים ענקי (יכול להגיע למאות ואלפים) הדפוס המתקדם יודע לספק את הסחורה תוך שעות ספורות. אם בית הדפוס שאליו הגעתם לא יודע לספק הדפסת מדבקות מעכשיו לעכשיו, כנראה שהגתם למקום שעדיין לא התקדם לעידן החדש.

עווד בנושאי שיווק, מיתוג ופרסום: 

איך לשווק עסק חדש באינטרנט?

סרטוני אנימציה לעסקים – עשה ואל תעשה

פרסום בגוגל: כל היתרונות

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215