שלבים לאחסון אתר מהיר

הקמת אתר לעסק זה כבר ממש לא מותרות ואת זה כבר יודעים היום כולם. אין כמעט זכות קיום לעסק שלא דואג לכך שתהיה לו נוכחות ברשת ולו בגלל שרק שם הלקוחות מחפשים וגם מוצאים את כל מה שהם צריכים. אז אם יש לכם עסק, סביר להניח שכבר חשבתם או אפילו הקמתם אתר. העניין הוא שזה ממש לא מסתיים בזה. אחרי שכבר יש לכם את האתר, אתם צריכים להתקדם לקניית דומיין ואחסון עבור האתר שלכם.

כאשר אתם עומדים בשלב הזה של המשימה, אתם לא תמיד יודעים מה באמת הכי נכון עבורכם ומה אכן יעשה את העבודה כמו שצריך. זה בדיוק הזמן לפנות ולהיוועץ באנשי מקצוע שיש להם הן את הידע המקצועי והן את היכולת לבחור ולהחליט מה באמת הכי טוב לאופי העסק שלכם, לסוג האתר שאתם מבקשים להקים ובאופן כללי לכל שאר התנאים הספציפיים שלכם.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

איך תבחרו את האחסון הכי מהיר והכי נכון לאתר שלכם?

אז ברור שזו השאלה הקריטית שאתם עומדים בפניה ועל זה אנחנו מבקשים לענות לכם.

היות ורשת האינטרנט נמצאת כל העת בהתפתחות ואנחנו שומעים כל העת על חידושים, מורכבויות וענפים נוספים המתפתחים בתחום הזה של האינטרנט, נוצר כל העת צורך בפתרונות אחסון ואם יהיו אלו פתרונות אחוסן מהירים, הרי שהביקוש אליהם רק ילך ויגבר.

אז אם גם אתם רואים את כל הנושא הזה של קניית דומיין או אחסון אתרים כנושא מסובך שגורם לכם כאב ראש, אתם ככל הנראה תשמחו לשמוע שכל זה יהיה נכון רק עד שתפלו על הבחירה הנכונה והיא לא חייבת להיות כל כך מסובכת. כי לאחר שתבחרו, הכול כבר יהיה הרבה יותר ]שוט וקל.

בוחרים דומיין – כתובת אתר

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זו הבחירה בשם של האתר שלכם. כלומר, כתובת אליה הגולשים שלכם יגיעו כאשר הם יחפשו אתכם.

לרוב, השמות הקליטים כבר יהיו תפוסים ואין כל צורך לנסות לשלם עליהם כדי לקבל אותם. בחרו לכם שם נחמד מתוך האפשרויות הקיימות והמחיר לרוב לא יהיה מעב לממוצע של 70 ש"ח עבור דומיין ישראלי.

מושגים בתחום של אחסון ובנית אתרים

יש מספר מושגים אותם חשוב שתכירו כאשר אתם מתעסקים עם הבנייה והאחסון של האתר..

שטח אחסון – זהו הנפח שמוקצה לאתר שלכם. הוא כולל את המקום בו יוכלו הקבצים שלכם להיות. ברוב המקרים מדובר יהיה באזור של מספר ג'גה בודד.

נפח תעבורה – האתר אמור להעביר חומרים והנפח יקבע כמה האתר אכן יוכל להעביר בכל חודש. ככל שהנפח יהיה מותאם יותר וגבוה יותר, הרי שכל הגלישה תהיה הרבה יותר ידידותית ונוחה.

תעודת אבטחה – חשוב לדאוג שתהיה שכבת הגנה שתצפין את המידע בין השרת לאתר.

לאחסון מומלץ היכנסו לכאן

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215
דילוג לתוכן