קריאייטיב

הקריאייטיב – החלק שלעולם לא יהיה ניתן להחליף

שיווק דיגיטלי כתחום מסעיר יותר מכל מה שהעזנו לקוות, במיוחד כאשר הבינה המלאכותית, הליכי אופטימיזציה ושלל מהלכים אוטומטיים מהווים תפקיד חשוב בחזית. עם זאת, עם כל הכבוד לטכנולוגיה, עדיין לא נמצא תחליף לרגש, לנפש, להומור האנושי ובמילה אחת ליצירתיות – לתמצית הסודית שהופכת את תחום הקריאייטיב לחיה הרעה שמשיגה יעדים בשיניים.

מלאכת מחשבת

בעולם בו כל מותג זקוק למיתוג ורוב הלקוחות נעזרים ברשת, העולם הדיגיטלי רלוונטי מאי פעם, ולמרות שכל תהליך שיווקי נתפר מחדש בהתאם למידות העסק, עדיין מהותי להשקיע בבידול ובידול לא ניתן לבצע ללא רגש, מחשבה, חלום, סיפור ובמילה אחת אנושיות, כי כאשר מחברים בין הגראפי לסיפור ויש לתפוס את תשומת הלב של הלקוח ולהיכנס לתודעה שלו – חובה להיות יצירתיים, וזאת מערכת אלגוריתמים אינה יודעת לספק, במיוחד כאשר קהל היעד אינו רובוטי אלא אנושי.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

היכולת לספר סיפור

הצרכן של היום רגיל לקבל יותר הרבה ויותר מהר, אך עדיין יודע להעריך יחס אישי וסיפור טוב, ואכן סיפור מהווה מוטיב משמעותי בשיווק, הסיפור צריך להיות פשוט אך עוצמתי, מדויק אך מיוחד ולשם כך חובה שמאחורי הכותרת והתוכן, הגרפיקה והמסר יעמוד איש קריאייטיב חושב, מרגיש ואנושי. מכאן שלצד אינספור אלגוריתמים ומערכות מידע מובילות בתחום, עדיין אין תחליף ליכולת לרגש, להצחיק, ליצור אהדה ולהתחבר למהות, ועל כן עם כל הכבוד לטכנולוגיה שבין היתר עושה קסמים בכול הנוגע לתחום האופטימיזציה, אין ולא יהיה תחליף למוטיב האנושי.

הטכנולוגיה היא רק שחקן החיזוק

מבקשים דוגמה? ובכן למרות שניתן כיום ליהנות ממגוון שירותים מקוונים, עדיין אנשים בוחרים להשקיע זמן על מנת לזכות למענה אנושי. כמו כן, נוסיף שהפן האנושי גם קריטי עבור אופטימיזציה, וזאת כי לצד מיקוד שנוגע למיקום והקשר, גם יש צורך בחשיבה האנושית שתמקד בהתאם לתחומי עניין ומגוון נישות יותר אישיויות, כך שסך התהליך יהיה יותר איכותי ואף יותר חסכוני. נסכם? הטכנולוגיה היא שחקן החיזוק של הקריאייטיב וכל עוד התבונה המלאכותית לא תדע לחוש מתי אדם כאוב או מרוגש, לא תדע לספר סיפור כראוי, או לא תדע מתי להכניס הפוגה, הרי שהטכנולוגיה תמשיך להיות במקום השני.

SEOMonster

אנחנו SEO Monster!
מאחורי השם המפוצץ עומדים 4 חבר'ה צעירים, שכל היום יושבים על המחשב ועוזרים לעשרות עסקים בתחומים שונים לקבל יותר תוצאות מהאינטרנט, ובשורה התחתונה להגדיל להם את הרווחים. בראש החברה עומד דניאל זריהן, מקדם אתרים ותיק (משנת 2009) ואחד המקדמים המוערכים בישראל.
SEOMonster

שתף פוסט זה:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215