סליקה עם אפל פיי

סליקה עם אפל פיי

בשנים האחרונות אנו נחשפים יותר ויותר לקניות און ליין שנעשות באמצעות סריקה. פעולה כזאת מקלה משמעותית על מי שרוצה לבצע רכישה אינטרנטית בטוחה ומהירה ללא צורך להגיע לחנויות באופן פיזי. הקדמה והטכנולוגיה וכמובן כניסת הסמארטפונים לחייהם של צרכנים – מולידות יותר ויותר אפליקציות המאפשרות העברת כספים ותשלומים או ביצוע רכישה מהירה באמצעות סליקה.

אם אתם בעלי עסקים שרוצים ליישר קו עם הקידמה וגם למכור יותר ולהגדיל רווחים – כדאי שתכירו את האופציה לבצע סליקה עם אפל פיי. אבל במה מדובר?

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

כמה פרטים על סליקה על אפל פיי

סליקה באמצעות אפל פיי מקנה את היכולת לבצע חיוב באמצעות מסחר אלקטרוני כאשר אפשר לבצע רכישה עם לחיצה על כפתור אחד בלבד: מה שמשפר משמעותית את חווית הלקוח. מדובר באמצעי קל ונגיש לשימוש שמאפשר רכישה מאובטחת השומרת על הפרטיות של מי שמבצע רכישות באתרי מסחר – משמע בחנויות מקוונות. 

שירות אפל פיי או באנגלית Apple Pay יספק לצרכנים קניה מהירה עם תשלום קל ומאובטח. 

באמצעות סליקה מהירה (כמו סליקה בביט) יכולים הגולשים לאחסן באופן בטוח את פרטי האשראי שלהם תוך אישור תשלום מהיר שנעשה באמצעות טרנזילה. הבטחון הופך למוגבר באמצעות זיהוי מאובטח עם טביעת אצבע או טכנולוגיית זיהוי פנים שמאפשרת אפל פיי. 

שימוש באפל פאי יחסוך התעסקות בתשלום מסובך וימנע חרטות של צרכנים לפני קנייה כמו גם יאפשר תשלום מהיר ופשוט. השירות יקנה דילוג על הרשמות מעיקות תוך רכישה ראשונית קלה. 

אם תשתמשו באפל פיי תוכלו להגדיל מכירות ולאפשר רכישות טובות וקלות ובכך לייצר גם לקוחות חוזרים. 

אז זה הזמן להתקדם ולא להישאר מאחור והכול באמצעות פתרונות סליקה און ליין עבור אתרי אינטרנט מתקדמים וחנויות מקוונות. 

 

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215
דילוג לתוכן