חברת קידום אתרים

בניית קישורים איכותיים: למה יהיה קשה לכם לעשות זאת לבד

תהליך בניית קישורים יכול להפוך למכשול בפני מי שיש לו רק אתר אחד להציע למטרת החלפות קישורים. זו רק הבעיה הראשונה שהופכת את התהליך הזה למשימה קשה לבעלי עסקים. לכן כדאי שאת העבודה יבצע מקדם אתרים מנוסה עם תשתית גדולה של אתרים להחלפה.

בעלי עסקים רבים, ובעיקר אלה שנמצאים בתחילת הדרך ועדיין אין להם תקציב גדול לשיווק ברשת, מעדיפים לעשות קידום בגוגל בשיטת עשה זאת בעצמך. רבים מהם מבינים די מהר שהבעיה הגדולה ביותר שהם נתקלים בה תוך כדי התהליך היא השגת קישורים איכותיים לאתר שלהם. בניית קישורים איכותיים היא עבודה שמקדמי אתרים עושים יחסית בקלות, אבל כאשר מדובר בבעל עסק עם אתר אחד –  המשימה הופכת לקשה במיוחד.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

איך עובד תהליך החלפת הקישורים

כדי להבין מדוע לבעל עסק יהיה קשה מאוד להשיג קישורים איכותיים בכוחות עצמו, צריך להבין קודם כל איך בדיוק עובד תהליך החלפת הקישורים אצל מקדמי האתרים. בעקרון ההחלפות נעשות דרך קבוצות פייסבוק או ע"י פניות יזומות לחברות קידום אתרים.

את התהליך עצמו עושים דרך התכתבות במייל. כל מקדם שולח לשני את רשימת האתרים שיש ברשותו. כל אחד מבקש קישור מאחד האתרים של המקדם השני תוך כדי הקפדה על פרמטרים שונים על מנת לוודא שמדובר באתר איכותי. חשוב להבין: ממש לא כדאי לבנות קישורים בין שני אתרים. לופ כזה הוא לא בריא. יש להוציא מאתר Y ל X אבל לדאוג שקישור התמורה מגיע מאתר Z.

לכאורה זה נשמע פשוט מאוד. למי שיש ברשותו רשימה גדולה של אתרים והוא עוסק נטו בתפקיד בניית קישורים איכותיים או שמדובר במקדם אתרים שמקדיש למטרה זו כמה שעות ביום, זאת אכן עבודה קלה. אבל כאשר מדובר בבעל עסק  –  המשימה, כאמור –  הופכת לקשה.

אז מהם בדיוק הקשיים?

  • אתר אחד במקום רשימה זהו חיסרון גדול –  לרוב בעלי העסקים יש אתר אחד ולא כמה אתרים על שם העסק. כאשר פונים למקדם אתרים ומתברר שכל מה שיש לכם להציע זה רק קישור מהאתר שלכם, זה עלול להיות לא יעיל להוצאה לפועל בעיקר בזכות 3 סיבות עיקריות:
  1. המקדם לא ירצה קישור מהאתר שלכם מכיוון שאין לו אף לקוח שקישור זה יהיה רלוונטי עבורו.
  2. הוא יהיה מעוניין בקישור, אבל הוא יבקש אותו למתחרה ישיר שלכם. וזה, ברוב המקרים, משהו שרוב בעלי העסק לא ישמחו לעשות.\
  3. המקדם לא ירצה קישור מהאתר שלכם מכיוון שהוא חדש או פשוט נמצא רק בתחילת תהליך הקידום ולכן  הקישור ממנו יהיה חלש.

בניית קישורים איכותיים

מחסור בזמן – תהליך החלפת הקישורים דורש הוא תהליך שיכול להימשך כמה שעות ביום. לבעלי עסקים שעובדים מסביב לשעון לא תמיד יהיה זמן לבצע החלפת קישורים. אין להם כוח לעשות את זה בסוף יום העבודה, מה גם שבשעות הערב אין מקדמים שאפשר לדבר איתם.

כאשר הכתיבה הופכת לבעיה – כדי לבצע החלפת קישורים, צריך לספק מאמר לאתר ממנו אתם מעוניינים להוציא את הקישור. לא כל בעל עסק יודע לכתוב. וגם אם הוא מוכשר בכתיבה, לא לכל בעל עסק יש את הזמן לשבת לכתוב מאמר איכותי.

לא תמיד קל לזהות האם מדובר באתר איכותי- מקדמי אתרים יכולים לזהות דרך כלים או אפילו למראית עין, מהו אתר איכותי לצורך בניית קישורים איכותיים, מהו אתר תמיכה ומהו אתר זבל. לא אחת מקדמי אתרים מציעים אתרים מזויפים להחלפות קישורים. מה הכוונה? אתר שלא באמת עומד מאחוריו בעל מקצוע. כלומר סתם אתר לא מקודם שנועד לצורך החלפת קישורים. הוא מוצג בפני מקדמים אחרים כאתר לקוח לכל דבר, כאשר האתר האמיתי והמקודם בכלל לא נמצא ברשימת החלפת הקישורים. אין הכוונה כאן לאתר תמיכה. למי שאינו מנוסה בקידום אתרים, תהיה בעיה גדולה לוודא האם מדובר באתר איכותי או באתר מזויף. וכך תהליך החלפת הקישורים יכול להפוך לבזבוז זמן מוחלט.

מעקב אחר קישורים – עבודת בניית הקישורים דורשת גם מעקב. כלומר לבדוק שהמקדם שמולו בוצעה ההחלפה לא מוריד את הקישור. לפעמים הקישורים יורדים כי האתר נבנה מחדש, נמחק או בגלל 1000 סיבות אחרות. המקדמים דואגים לעקוב אחרי הקישורים הללו בעזרת כלים המיועדים לכך ולפנות בעת הצורך למקדם הרלוונטי על מנת שיחזיר את הקישור. לבעלי אתרים יהיה די קשה לעקוב אחרי מצב הקישורים שלהם.

מחסור בידע כיצד לעשות זאת נכון –  מכל הבעיות שהוזכרו כאן, הבעיה הגדולה ביותר יכולה להיות המחסור בידע כיצד לבנות את הקישורים בצורה נכונה. למשל לא כל בעל עסק שמתחיל לקדם את האתר שלו טורח לבדוק לעומק כיצד צריך בצע בניית קישורים איכותיים. וכך קורה שנבנים למשל יותר מידי קישורים על מילות מפתח ללא גיוון בטקס העוגן, או שכל הקישורים נבנים לדף הבית. בניה בצורה כזו יכולה להסב נזק לאתר מכיוון שגוגל עלול לראות בתהליך זה כפעולה לא טבעית.

אם אתם רוצים קישורים איכותיים באמת עם מינימום התעסקות – פנו אל מומחה קידום אתרים שיסייע לכם בתהליך!

לחלופין, אפשר גם להיעזר בשירות נקודתי של בניית קישורים. באתר יש כמה נותני שירות שכאלה – ביניהם ראוי לציין את מלך הקישורים, שמאחוריו עומד דניאל זריהן, גל חזיזה – שעוסק בפרסום באתרים גדולים ואחרים.

צפו בוידאו שמסביר יותר על שירות בניית קישורים:

SEOMonster

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215