התקשרו: 050-8690944

4 גורמים לבחירת חברת אחסון אתרים

חברת אחסון אתרים

בדיוק כפי שכל בית צריך לעמוד על אדמה מסוימת, כך אתר אינטרנט צריך שטח אחסון על מנת להיות מוצג באינטרנט. שרת אחסון הוא מעין מרחב וירטואלי המחבר בין רשת האינטרנט לאתר שלכם בצורה כזו שבה תוכלו להציג את האתר לקהל הרחב. על מנת להעמיד אתר יש הצורך בכתובת אתר (דומיין) ובשטח אחסון עליו יעמוד האתר. מכיוון שחברת אחסון לא מחליפים לעתים קרובות כדאי לקרוא וללמוד מעט יותר אודות בחירת חברת אחסון אתרים מתאימה לצרכים שלכם ולבחון נכון את חברת האתרים עמה נעבוד.

חשוב לדעת שעם בחרתם לעבוד עם מומחה לקידום אתרים או חברה לקידום אתרים, אין חובה שזו תהיה אותה חברה שמאחסנת לכם את האתר. למרות שזה נשמע נוח – זה לא תמיד הפתרון הכי טוב עבור הלקוח, במיוחד אם מדובר בחברה חאפרית שנוהגת להחזיק את הלקוחות בביצים ולא לשחרר פרטי גישה וכאלה. אבל זה כבר נושא למאמר אחר… 🙂

בחירת חברת אחסון אתרים

ארבעת הגורמים הללו הנם חלק קריטי בבחירת חברת אחסון אתרים

  1. שטח אחסון – תכנים, תמונות, סרטונים, קבצים שונים וכן עמודי האתר, תבניות, תוספים וכד' – כל אלה תוספים מקום בשרת האחסון עליו ממוקם האתר. מומלץ לרכוש חבילה המתאימה למשקל האתר שלכם + 25%-30% יותר שטח על מנת שהאתר יעבוד כראוי. כל חבילה מספקת שטח אחסון מסוים בחבילות שלה כאשר ככל ששטח האחסון גבוה יותר כך חברת האחסון תגבה יותר כסף עבור החבילה.
  2. תעבורת נתונים – אם יש לכם אתר קטן עם תנועה מעטה של גולשים אין לכם צורך בתעבורת נתונים גבוהה, אולם אם האתר שלכם תופס תאוצה וכמות המבקרים גדולה יותר והפעילות באתר גדלה (לדוגמה הורדות של סרטים/תמונות וכד') אז כדאי מאוד שתעבורת הנתונים שלכם תהיה גדולה יותר.
  3. תמיכה טכנית – אחד הדברים החשובים ביותר בכל שירות למעשה אך קריטי בחברות אחסון הוא מתן השירות ללקוח. במידה ותהיה תקלה באתר שלנו וזה לא יהיה באוויר הרי שזו פגיעה במוניטין של החברה ולעתים רבות גם בהכנסות שלה. מכאן שמובן מדוע רוב חברות האחסון משקיעות המון בשירות הלקוחות שלהן ומדוע אתם זקוקים לחברת אחסון שתספק לכם שירות 24/7 עם איש מקצוע שיוכל לסייע לכם בכל שעה ובכל זמן.
  4. מחיר – בסופו של יום אתם רוצים לשאוף לרכישת חבילת אחסון הכוללת שטח אחסון גדול ותעבורת נתונים גדולה ובמחיר מוזל ככל האפשר. כמובן שבמידה ויש לכם אתר קטן תוכלו לרכוש חבילה מוזלת יותר וכך לחסוך בהוצאה הכרוכה באחסון אתר. בדרך כלל כדאי להיוועץ עם החברה/האדם הבונים לכם את האתר בנוגע לבחירת חבילת אחסון המתאימה עבורכם.

 

השאר תגובה