שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט בלי חארטה

עם כניסתו של גוגל כשחקן הראשי לזירה האינטרנטית, בכל מה שקשור לתהליך שיווק עסק באינטרנט חלו לא מעט שינויים, אם מסתכלים על נקודת הזמן הנוכחית בהשוואה לחמש ואפילו עשר שנים אחורה. בהתחלה הכוח הגדול היה בקישורים וזה אכן עבד, אחר כך גוגל דרשו גם תוכן איכותי שייתן ערך מוסף לגולש וגם זה עבד, בשלב מאוחר יותר גוגל רצו גם לבחון את התנועה, לנתח, לראות מה באמת קורה שם בתוך האתרים וכן עשינו את זה וגם זה עבד.

זה כבר הרבה יותר מסתם שיווק

ככל שהזמן עובר, גוגל נהיית מערכת חכמה יותר, מתוחכמת יותר, אגרסיבית יותר ואין זמן לשחק משחקים. היום שיווק באינטרנט זה ביטוי די מפציץ שכולל בתוכו כל כך הרבה דברים. המון תהליכים שבסופו של יום משפיעים אחד על השני, כך שאתם לא יכולים יותר לשים את האתר שלכם בידי חובבנים. אי אפשר יותר להגיד ״נראה לאן זה יוביל ומשם נזרום״…כל טעות הכי קטנה פוגעת לכם בהכנסות, זה פשוט וזה ממש ככה. היום אנחנו במקום שכל תהליך שיווקי ברשת האינטרנט בו נכנסים איך לא קידום אורגני וממומן לצד ניהול הנכסים האינטרנטיים, חייבים להיעשות על ידי מקצוענים שיודעים מה הם עושים מסיבה אחת בלבד: המיקום של האתר שלכם בגוגל מהווה השפעה כלכלית חזקה ואי אפשר להתווכח עם זה.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

7 שנות ניסיון בשיווק באינטרנט

כשאתם בוחרים מישהו שיקדם את העסק שלכם ברשת, אתם חייבים הוכחות. מעשים חזקים מדיבורים יותר מאי פעם ואי אפשר להתווכח עם זה. לקוחות אמיתיים, המלצות, מידע על השירותים ועל קצב ההתקדמות של האתר שלכם ברשת – אלו יהפכו את החברה עליה אתם מבררים מעוד חברה לקידום אתרים ל-חברה. כשאתם בוחרים בחברה שיש לה ניסיון, יש לה לקוחות אמיתיים מאחוריה, יש לה תוצאות בשטח אתם יודעים שאתם הולכים על בטוח.

למה SEOMonster?

ידע שנצבר לאורך השנים לצד ניסיון במגוון של תחומים, מאפשרים לנו להמשיך לחקור ולהבין אילו אמצעים שיווקיים כמעט כל עסק צריך בכדי להיות מקודם ברשת האינטרנט. עדכון בשינויים שגוגל מבצעת, מחקר בלתי פוסק על התחום, ניהול מגוון של אתרים ברשת, צוות מקצועי שמבין בדיוק איך העולם הזה פועל מאחורי הקלעים מאפשרים לנו להתמקד בעיקר, גוגל אנליטיקסלהזיז הצדה את הדברים שפחות רלוונטיים ולנהל את התהליך השיווקי באופן ספציפי ומותאם לצרכים שלך ושל העסק שלך.

כל אחד והתפקיד

תהליך מקצועי של שיווק באינטרנט כולל בתוכו המון רבדים ושכבות. יש פעולות המשלימות זו את זו ויש כאלה שעובדות במקביל ולכן כל אחד ב- seomonster יודע בדיוק מה הוא אמור לעשות. עבודה מסונכרנת של כל אנשי הצוות עושה את ההבדל כי פשוט כל אחד עושה את מה שהוא עושה הכי טוב  והכי מדויק.

הון אנושי מתוחכם, מנוסה וחכם לצד כלים טכנולוגיים מובילים בתחום מעניקים ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר והתוצאות מדברות בעד עצמן. הקיום שלנו – seomonster מצדיק את עצמו כי המטרה שלנו היא לבנות לכם אסטרטגיית קידום שלא רק תמשוך את הגולשים לאתר שלכם, אלא גם תמיר אותם ללידים. תנועה מגדילה המרות והמרות מייצרות הכנסה וזה כל ההבדל.

מה אתם רוצים, מה אנחנו רוצים?

בעוד המטרה שלכם היא לשפר את המצב, כי לא סתם אתם מחפשים מישהו תותח שישווק לכם ת’עסק, המטרה שלנו היא לספק את הסחורה, להסיר מהראש העמוס שלכם את כל מה שקשור לשיווק באינטרנט ולשים את האתר שלכם בידיים של מי שמבין, מי שאכפת לו ומי שבאמת יקדם אותו.

SEOMonster
Latest posts by SEOMonster (see all)

שתף פוסט זה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215