קידום של חנות אינטרנטית

למה מומלץ שהחנות המקוונת של העסק שלכם תהיה בדף הראשון בגוגל

שופינג אונליין כבר מזמן איננו טרנד או תופעה בלבד: החנויות הווירטואליות הן בפירוש חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. אם אתם רוצים לקנות דבר מה, כל דבר – החל מנעליים, בגדים ואיפור ועד לאורגן חדש לילדים – סביר להניח שבכדי למצוא חנויות המציעות את הסחורה הזו למכירה, תקישו את הביטוי הרלוונטי בשורת החיפוש בגוגל. רוב הגולשים וליתר דיוק למעלה מתשעים וחמישה אחוזים מהם, יפנו בסופו של דבר לאחד מבתי העסק שיופיעו בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש. כיצד הקידום באינטרנט עובד ומדוע זה כל כך חשוב לקדם עסקים בצורה חכמה, המותאמת לקהל היעד של העסק?

הסיבה העיקרית שבגללה אנשים בוחרים בעסקים שמופיעים בדף הראשון בגוגל

כאשר אתם נוהגים לרכוש מוצרים מסוימים דרך הרשת באופן קבוע, אתם בוודאי פונים אל חנות אינטרנטית שבה ניתן לרכוש אותם, שאותה אתם מכירים ושהשתמשתם בשירותיה פעמים רבות בעבר. ניתן לתת כדוגמה את האנשים שרגילים לקנות בסופרמרקט או ברשתות הפארם, באופן מקוון. האנשים הללו שייכים לקבוצת הגולשים שככל הנראה לא תקיש את המילה "סופרמרקט" בשביל לרכוש מוצרי צריכה יומיומיים ולבצע משלוח עד הבית, אלא תיכנס ישירות לאתר הרצוי שכבר שירת אותה נאמנה בעבר.

רוצה לקבל יותר כניסות, פניות והכנסה מהאתר?

ניתן לחייג למספר 052-9787215 או למלא את הטופס:

עם זאת, במידה ומדובר ברכישה של מוצר שאיננו נרכש באופן שוטף, או קבלת שירות שאינכם נוהגים לצרוך בצורה קבועה אלא רק מדי פעם, בוודאי תרצו להיחשף לעסקים שונים המציעים את אותה הסחורה או השירות הרלוונטי. שינויים במחיר, בטווחי הזמן של שירות המשלוחים כמו גם סיבות אחרות, יכולים להשפיע על ההחלטה הסופית שלכם באשר לעסק שבו תבחרו בסופו של דבר, אולם את הסינון הראשוני גוגל כבר ביצע בשבילכם, כשאתם לא שמתם לב לכך בכלל.

בעמוד הראשון של גוגל מופיעות בסך הכול עשר תוצאות שאינן ממומנות, כאשר המשמעות בפועל היא שכשגולש נכנס לעמוד התוצאות שעלה לו לאחר שהקיש ביטוי מסוים בגוגל, למשל "חנויות של קוסמטיקה אורגנית", הוא יקבל מולו עשר אופציות בלבד. הסיכוי שהגולש הזה ירכוש מוצרי קוסמטיקה אורגנית מאחד מעשרת העסקים הללו הוא למעלה מ 95% כאמור, מסיבה פשוטה אחת והיא – נוחות. קל יותר לפנות למי שנגיש, הרבה יותר פשוט להתקשר לבית עסק שמספר הטלפון שלו מופיע על המסך וגם – רוב הגולשים פשוט מתעצלים לבדוק תוצאות רלוונטיות נוספות, הממוקמות בעמוד השני ואילך.

למה חשוב לבנות אסטרטגיית שיווק דיגיטלית עבור העסק?

לכל בעל עסק מומלץ לבנות אסטרטגיה של שיווק ופרסום דיגיטלי. חברה המתמחה בקידום אתרים ובשיווק באמצעות גוגל, תדע למצוא את הפעולות הנכונות אשר יביאו את האתר למיקום איכותי בתוצאות החיפוש, כאשר הרעיון הוא להגביר את התנועה באתר ולייצר עוד ועוד לקוחות חדשים. הרחבת החשיפה למקסימום האפשרי, עשויה להוביל להגדלת קהל הלקוחות ולשימור מתמשך של לקוחות קיימים, שיבחרו בעסק על פני מתחריו בכל פעם מחדש.

SEOMonster

אנחנו SEO Monster!
מאחורי השם המפוצץ עומדים 4 חבר'ה צעירים, שכל היום יושבים על המחשב ועוזרים לעשרות עסקים בתחומים שונים לקבל יותר תוצאות מהאינטרנט, ובשורה התחתונה להגדיל להם את הרווחים. בראש החברה עומד דניאל זריהן, מקדם אתרים ותיק (משנת 2009) ואחד המקדמים המוערכים בישראל.
SEOMonster

שתף פוסט זה:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
סגירת תפריט
Call Now Button052-9787215